جشن 11 660x330 - جشن11سالگی گروه سرمایه گذاری پیشگامان برگزار شد

جشن۱۱سالگی گروه سرمایه گذاری پیشگامان برگزار شد

جشن 11 1024x512 - جشن11سالگی گروه سرمایه گذاری پیشگامان برگزار شد


جشن ۱۱ سالگی گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان در تاریخ ۲۱ دی ۱۴۰۲، گروه سرمایه گذاری پیشگامان یازدهمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت. 

گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان ، با بیش از ۱۱ سال تجربه در زمینه سرمایه‌گذاری و توسعه صنعت سلامت، به عنوان یکی از برجسته‌ترین گروه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت شناخته می‌شود. 

هدف اصلی این گروه، سرمایه‌گذاری در شرکت‌ها و پروژه‌هایی است که به بهبود و توسعه صنعت سلامت می‌پردازند. 

گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان با تمرکز بر کارآفرین و خلق ارزش فرصت‌های سرمایه‌گذاری را پیگیری می‌کند.
در ابتدای مراسم صادق شفائی ریاست محترم هیئت مدیره گروه پیشگامان ضمن خیرمقدم از زحمات تمامی همراهان گروه سرمایه گذاری پیشگامان فاتح سینا قدردانی نموده  و برای آنان آرزوی کامیابی و تندرستی نمودند.

DSC09899 1024x512 - جشن11سالگی گروه سرمایه گذاری پیشگامان برگزار شد

استعدادیابی و سرمایه گذاری در تیم‌های استارتاپی حوزه سلامت 

محمدرضا زاهدی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان ضمن اعلام خلاصه‌ ای از فعالیت های گروه در سال گذشته و گزارش های عملکرد گروه سرمایه گذاری پیشگامان بیان کرد:

در ابتدا، فعالیت ما در آموزش به صورت تخصصی آموزش پزشکی و برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌ها برای دانشجویان پزشکی آغاز شد. سپس با توجه به نیازهای روزافزون، فعالیت‌های خود را به نشر و چاپ کتاب‌های تخصصی نیز گسترش دادیم و در نتیجه به عنوان یک ناشر معتبر در صنعت آموزش پزشکی شناخته شدیم. در ادامه، با تاسیس یک مجموعه چاپ، ارائه خدمات چاپی را نیز به دیگر زمینه‌ها گسترش دادیم.

در حال حاضر، مجموعه “پیشگامان” به عنوان یک نهاد چندگانه فعالیت می‌کند. این مجموعه شامل پنج کسب‌وکار فعال است، از جمله “ایران مد کلاب” که یک سایت فروشگاهی متنوع است و برخی برندهای دیگر نیز به عنوان زیرمجموعه‌های ما فعالیت می‌نمایند.

رویکرد مرکز نوآوری “پیشگامان” بر ارتباط با دانشجویان پزشکی تمرکز دارد. محور اصلی کسب‌وکار ما پزشکی و دانشجویان پزشکی است، و با گسترش به حوزه‌های پزشکی و سلامت، دارایی‌ها و فعالیت‌های خود را افزایش داده‌ایم. هدف ما در حال حاضر، تاسیس مرکز نوآوری و آموزش کارآفرینی برای دانشجویان پزشکی است. همچنین، سایت “ایران مد کلاب” به عنوان یک فضای آنلاین برای فروش تجهیزات و ارائه خدمات دیگر نیز به عنوان یک گام جدید در راستای توسعه فعالیت‌های ما افتتاح شده است.

DSC09870 1024x512 - جشن11سالگی گروه سرمایه گذاری پیشگامان برگزار شد

ما در گروه پیشگامان به دو دسته کسب‌و‌کاهای گروه سرمایه‌ گذاری پیشگامان و واحدهای ستادی گروه پیشگامان تقسیم بندی میشویم که هر کدام از این کسب‌و‌کارها و فعالیت‌ها از جایگاه بالایی برخوردار هستند.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان ضمن بیان اهداف شرکت در سال پیش روی خاطرنشان کرد:
در سال پیش‌رو مهمترین وظیفه گروه سرمایه گذاری پیشگامان در حوزه سلامت، استعدادیابی و سرمایه‌گذاری در تیم های استارتاپی سلامت جهت ایجاد خدمات جدید برای عموم مردم است.

در همین راستا مرکز نوآوری پیشگامان ونچرز را راه‌اندازی کرده و تا به امروز بیش از ۲۰۰ نفر از خدمات این مرکز نوآوری استفاده کرده‌اند.

محمدرضا زاهدی با اشاره به فرصت های پیش روی بیان کرد:
در تلاشیم تا ایده های ناب و نیازهای جامعه را با همت جوانان خلاق و متعهد پیاده سازی و روانه بازار نماییم.

در ضمن در اتمام برنامه ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و کارمندان نمونه، از برترین تیم در جهت تلاشهای بی دریغ و صمیمانه آنان تقدیر و تشکر بعمل آمد. 

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

جوان 3 310x165 - پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.