IMG 9140 660x330 - گفتگو با مدیرداخلی گروه سرمایه گذاری پیشگامان درباره چشم اندازها و استراتژی های نوآورانه

گفتگو با مدیرداخلی گروه سرمایه گذاری پیشگامان درباره چشم اندازها و استراتژی های نوآورانه

IMG 9140 - گفتگو با مدیرداخلی گروه سرمایه گذاری پیشگامان درباره چشم اندازها و استراتژی های نوآورانه

گفتگو با مدیرداخلی گروه سرمایه گذاری پیشگامان درباره چشم اندازها و استراتژی های نوآورانه

روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان به گفت و گو دوستانه با خانم سارینا علی پورمدیر داخلی توانمند و مسئولیت پذیر گروه پرداخته است که در ادامه خواهیم خواند:  

ضمن تشکر از فرصتی که به ما دادید لطفا خودتون رو معرفی کنیم و از زمان حضورتون در گروه پیشگامان بفرمایید.

سلام سارینا علی پور هستم متولد مرداد  1376 دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته امار ریاضی .

شروع به کار من  در گروه پیشگامان از۱۷ مهر۱۴۰۰ می باشد.

ابتدا کارم رو به عنوان کارشناس اداری شروع کردم .

بعد از گذشت یک سال با توجه به شرایط پیش آمده به عنوان مدیر داخلی گروه پیشگامان قبول مسئولیت کردم و به فعالیتم ادامه دادم.

به نظر شما چطورمی‌توانیم فرهنگ سازمانی را تقویت کنید و همکاران را برای همکاری و هماهنگی بهتر تشویق کنید؟

برای تقویت فرهنگ سازمانی میتوانیم برنامه استراتژیک آماده کنیم که متمرکز بر روحیه و انگیزه کارکنان ایجاد ارتباط موثر و احترام گذاشتن به تفاوت ها باشد همچنین با ارزیابی دقیق عملکرد کارکنان موفقیت را به رسمیت بشناسیم و قدردان زحمات کارکنان باشیم.

به نظر شما که مدیر داخلی گروه پیشگامان هستید این گروه تمرکزی بر نوآوری و توسعه فناوری دارد؟

در شرکت ما تحقیق و توسعه و نواوری یک فرایند همیشگی و پویاست. امروزه کلیه کشور ها اعم از توسعه یافته و در حال توسعه علم و فناوری را برای ارتقای قدرت رقابت پذیری به عنوان محور فعالیت های خود قرارداده اند. فعالیت های نواورانه در شرکت ما معطوف به خلق بهترین فرصت شده است.فرصتی که کسب و کار جدید خلق کنیم و همه کسب و کار شرکت را متحول نماییم.

اگر به شما اجازه داده شود یک برنامه تربیتی یا کارگاه آموزشی را برای تمامی کارکنان برگزار کنید، چه موضوع یا مهارتی را انتخاب می‌کردید؟

مهارت ارتباط با مدیران از مهارت هایی است که براثربخشی یک مدیر موثر است .اغلب کارمندان بد را خود مدیران پرورش میدهند چرا که نوع رفتارهر شخص به عنوان مدیر،باعث کم کاری و بی دقتی کارکنان میشود.

چگونه با چالش‌های ارتباطی درون سازمانی روبرو می‌شوید و برای بهبود ارتقای ارتباطات درون تیمی و بین تیم‌ها چه روش‌هایی را پیشنهاد می‌دهید؟

ارتباطات قوی نیروی محرک هر کاری است. ارتباطات اثر بخش کار آسانی نیست اما ما برای ایجاد فرهنگ سازمانی همواره در تلاشیم فعالانه به پرسش های اعضای تیم پاسخ داده و آنها توضیح می دهیم که چرا چنین تصمیماتی اتخاذ می کنیم .ما با ساختار سازی فرایند ها سعی درحل کردن چالش ها و مشکلات داریم.و با گفت وگوی ازادانه و ارتباطات کلامی و نوشتاری و…محیط کاری سالمی ایجاد میکنیم تا ارتباطات بین تیم ها بهبود یابد.

اهداف و برنامه های اینده شما در حوزه فعالیتتون چه مواردی است؟

هدف من همیشه دستیابی به عملکرد بهتر و بهبود دادن عملکرد سازمان است. در راستای اهداف شرکت برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت متعددی دارم که می توانم چند مورد مثال بزنم: مثل آموزش و توسعه کارکنان، انگیزه دادن به کارکنان برای توسعه فردی ،جذب و نگهداشت استعداد ها و …

سخن پایانی

تمام تلاش بنده و مدیران این گروه این است ساختار جدیدی را ایجاد کنیم و سعی داریم در توانمندی نیروی انسانی تلاش کنیم تا این نیروها بتوانند هم در مجموعه ماندگار باشند و هم پیشرفت کنند. چرا که یکی از عوامل نگهداشت نیرو ارتقا در مسیری است که سازمان به آن نیاز دارد. من و همکارانم در گروه پیشگامان تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا گروه بتواند در مسیر اهداف خود قدم بردارد و امیدواریم که در این مسیر سربلند باشیم..

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

جوان 3 310x165 - پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.