هدف از برگزاری این کارگاه پرداختن به کاربردها و بهره بردن از فناوری های نوین در صنعت سلامت، تاثیر فناوری بر پزشکی و کاربرد های هوش مصنوعی در صنعت سلامت است.

کارگاه کاربرد هوش مصنوعی در صنعت سلامت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان،  سلسله کارگاه های تاثیر فناوری بر کسب وکار پزشکی به همت پیشگامان ونچرز و به میزبانی دکتر محمدرضا زاهدی ، دکتر صادق شفائی و با سخنرانی آقای رضا جمیلی  با موضوع کاربرد هوش مصنوعی در صنعت سلامت در دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد .

در ابتدای این کارگاه دکتر زاهدی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان و دانش پژوهان حوزه سلامت به بیان چند نکته پرداخته وگفتند: ما درپیشگامان ونچرز که بازوی استعداد یابی، نوآوری وسرمایه گذاری گروه پیشگامان است همیشه در تلاش بوده ایم برای پیشبرد اهدافمان در حوزه سلامت به کارآفرینی درکشور بپردازیم ودانشجویان را ترغیب به یادگیری کار افرینی و مدیریت کنیم. چشم انداز ما، ایجاد کسب و کار های فناور سلامت محور و متحول شدن صنعت سلامت کشور است.


 وی بیان کرد : هدف از برگزاری این کارگاه پرداختن به کاربردها و بهره بردن از فناوری های نوین در صنعت سلامت، تاثیر فناوری بر پزشکی و کاربرد های هوش مصنوعی در صنعت سلامت است.

در ادامه اقای رضا جمیلی  بنیان گذار مدتورپرس ، مدیر توسعه کسب و کار  راه  کار بیان کرد:استفاده از هوش مصنوعی در بخش سلامت، به عنوان یکی از روش‌های پیشرفته و کارآمد، می‌تواند تاثیر مثبتی در تشخیص زودهنگام و درمان بهتر بیماری‌ها و بهبود کیفیت خدمات پزشکی داشته باشد.
ایشان اشاره داشتند: با کمک هوش مصنوعی میتوان به پیشگیری، درمان دقیق تر بیماری ها توجه ویژه‌ای داشت . هوش مصنوعی میتواند به کمک جامعه پزشکی برای ایجاد مسیر آینده  ای درست تاثیر گذار باشد.
ایشان همچنین ابراز خرسندی کرده و افزودند:
برگزاری این کارگاه نشان می‌دهد که صنعت سلامت به دنبال بهره‌برداری از فناوری‌های نوین و هوشمندانه است تا خدمات بهتری را به جامعه بدهد.

گفتنی است در پایان این دوره  دکتر زاهدی ضمن تشکر از حضور اقای رضا جمیلی جهت ارائه اموزه های مفید ایشان در زمینه سلامت عکسی به یادگار انداختند.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

ونچرز 44 310x165 - افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

پیشگامان ونچرز به‌طور رسمی دوره بین المللی Health MBA خود را در تاریخ ۳۱ خرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.