چهارشنبه 23 خرداد لایو بررسی چالش های پزشکان جوان برای راه اندازی مطب توسط آقای زاهدی و آقای سامان شیخی در بستر اینستا به آدرس drzahedi.me برگزار شد.

لایو بررسی چالش های راه اندازی مطب برای پزشکان جوان برگزار شد.

چهارشنبه ۲۳ خرداد لایو بررسی چالش های پزشکان جوان برای راه اندازی مطب توسط آقای زاهدی و آقای سامان شیخی در بستر اینستا به آدرس drzahedi.me برگزار شد.

در این برنامه آقای زاهدی از آقای دکتر سامان شیخی دعوت کردند که با توجه به تجربیات شخصی خود چالش های پیش روی پزشکان جوان را مطرح کرده و با توجه به توسعه مدیریت فردی و کارآفرینی در حوزه سلامت چالش های راه اندازی مطب را مورد تحلیل قرار دهند.

آقای زاهدی گفتند:«ابتدا به ساکن داشتن یک برنامه در اولویت است که مسیر ساختن یک بیزینس را هموار می کند و در کنار آن یک سری مهارتها را باید آموخت تا شرایط این فرایند مهیا شود.»

آقای دکتر سامان شیخی با بیان اینکه دانشجویان پزشکی وقت کافی برای کسب مهارتهای اجتماعی ندارند، اشاره کردند که در مرحله اول پزشک باید روابط اجتماعی قوی داشته باشد و البته که داشتن مهارتهای مدیریتی یک فوت کوزه گری است که هر دانشجویی باید برای موفق شدن، آن را بداند.

در ادامه آقای زاهدی گفتند:« امروزه مطب داشتن مثل گذشته نیست و سیستم سنتی و قدیمی جوابگوی نیازها نیست و باید یک ارزش افزوده ای وجود داشته باشد. در واقع با آمدن تکنولوژی، اهمیت لوکیشن کمتر شده است و فقط برقراری ارتباط پزشک و بیمار است که تغییری نمی کند و همیشگی است.

از جمله چالش های دیگر، بحث بازاریابی و جذب مشتری است که سوشال مدیا و تبلیغات در آن نقش بسیار مهمی ایفا می کند.

آقای زاهدی گفتند:« در مجموعه پیشگامان ونچرز با ارائه دوره H-MBA قصد داریم معلوماتی را که دانشجویان در طی دوره تحصیل دانشگاهی بدست نیاورده اند را در اختیار آنان قرار دهیم.»

در ادامه در مورد عامل بی انگیزگی دانشجویان صحبت شد و این عامل با توجه به چالش های موجود در راه اندازی کسب و کار مورد بررسی قرار گرفت. آقای سامان شیخی گفتند:« پزشکی که فارغ التحصیل شده است با وجود اینکه توانمند است ولی وضع مقررات و مشکلات اقتصادی و سردرگمی در شروع کار برای او ایجاد دلزدگی می کند.»

در پایان لایو، آقای زاهدی خاطر نشان کردند که لایوهای بعدی در مورد چالش های موجود در حوزه های مختلف سلامت و پزشکی است که با حضور متخصصان بخش های مختلف، مورد کنکاش قرار خواهد گرفت.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

7غف 310x165 - افتتاحیه اولین دوره بین المللی H_MBA باحضورمدیرعامل گروه پیشگامان برگزار شد.

افتتاحیه اولین دوره بین المللی H_MBA باحضورمدیرعامل گروه پیشگامان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان اولین دوره بین‌المللی مدیریت حرفه ای کسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.