پایان کار نمایشگاه 660x330 - پایان کار دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

پایان کار دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان؛ “دکتر محمدرضا زاهدی” مدیریت محترم عامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی همکاران جهت ارائه بهترین خدمت در دومین نمایشگاه مجازی تهران بیان داشتند که: موسسه دانش آموختگان تهران امسال نیز همانند دوره گذشته با قدرت در نمایشگاه مجازی کتاب تهران شرکت نمود.
ایشان با اشاره به استقبال بازدید کنندگان از غرفه مجازی موسسه دانش آموختگان تهران(انتشارات طبیبانه) افزودند که: خوشبختانه همراهی جامعه با نمایشگاه امسال پرشور بود و مراجعه دانشجویان محترم رشته های پزشکی به غرفه مجازی موسسه بی نظیر بوده و رکورد صدور فاکتور سال قبل، شکسته شد.
ایشان در ادامه افزودند: در این نمایشگاه موسسه دانش آموختگان با اتکا به تولیدات جامع خود و همچنین اعتماد و همیاری دانشجویان عزیز پزشکی توانست تعداد ۱۶۹۹ برگ فاکتور(۶۰۹۳ جلد کتاب) صادر نماید که این تعداد نسبت به سال گذشته ۲۲% افزایش داشته است. قدردان یکایک همیاران و همراهان گرامی می باشیم و به وجودشان افتخار می کنیم.
در پایان با توجه به برگزاری همزمان نمایشگاه بر روی سایت موسسه، خاطر نشان کردند: خدا را شاکریم که توانستیم به صورت همزمان نمایشگاه کتاب و تولیدات سمعی بصری را بر روی سایت موسسه برگزار نمایم و همراهان همیشگی و وفادار ما در این مرحله هم ما را یاری نمودند و خوشبختانه استقبال خوبی نیز از این نمایشگاه داشتیم.

درباره‌ی محمد رازه

همچنین ببینید

7غف 310x165 - افتتاحیه اولین دوره بین المللی H_MBA باحضورمدیرعامل گروه پیشگامان برگزار شد.

افتتاحیه اولین دوره بین المللی H_MBA باحضورمدیرعامل گروه پیشگامان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان اولین دوره بین‌المللی مدیریت حرفه ای کسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.