وی تصریح کرد مجموعه جوان پیشگامان هر ساله به دنبال خلاقیت و نواوری های جدید در کسب و کار خود بوده و از این رو شعار مجموعه پیشگامان نیز جوانی، خلاقیت و نوآوری انتخاب شده است

رخت بهاری بر تن پیشگامان نشست

برگزاری جشن پایان سال ۱۴۰۲ در مجموعه سرمایه گذاری پیشگامان

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان جشن پایان سال این گروه با حضور مدیرعامل محترم و اعضای هیئت مدیره، پرسنل شرکت های تابعه این مجموعه و جمعی از پزشکان همکار در آخرین پنجشنبه ۱۴۰۲ برگزار شد.

براساس این گزارش دکتر محمدرضا زاهدی مدیرعامل مجموعه پیشگامان ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی و خسته نباشید به همه مدیران، همکاران و کسب و کار های همکارگفت: خوشبختانه با تلاش همه شما در مجموعه گروه پیشگامان توانستیم در سال ۱۴۰۲ به تمامی اهداف از پیش تعیین شده رسیده و حتی در برخی از کسب و کار از برنامه ریزی های انجام شده پیشی بگیریم.

وی تصریح کرد مجموعه جوان پیشگامان هر ساله به دنبال خلاقیت و نوآوری های جدید در کسب و کار خود بوده و از این رو شعار مجموعه پیشگامان نیز جوانی، خلاقیت و نوآوری انتخاب شده است .

از این رو سعی خواهیم کرد بر اساس اهدافی که توسط هیئت مدیره برای سال جدید اعلام شده است برنامه ریزی های خود را به روز کنیم .

زاهدی نوروز را بهانه ای برای تغییر و تحول دانست و افزود با نو شدن سال و تغییر پوشش جهان از زردی به سبزی ما نیز در گروه پیشگامان تمام تلاش خود را برای رسیدن به یک حال خوب و تغییر احوال به کار خواهیم بست.

وی ابراز امیدواری کرد تلاش های ۱۱ ساله صورت گرفته در گروه پیشگامان در سال ۱۴۰۲ باعث معرفی کسب و کار های نوین در حوزه سلامت شود.

گفتنی است در پایان این مراسم اعضای هیئت مدیره گروه پیشگامان ضمن تقدیر از پرسنل برای ایشان آرزوی روزهای خوش در سال ۱۴۰۳ کردند.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

7غف 310x165 - افتتاحیه اولین دوره بین المللی H_MBA باحضورمدیرعامل گروه پیشگامان برگزار شد.

افتتاحیه اولین دوره بین المللی H_MBA باحضورمدیرعامل گروه پیشگامان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان اولین دوره بین‌المللی مدیریت حرفه ای کسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.