۲۰۲۴۰۳۰۲ ۱۱۵۴۱۶ 660x330 - دیدارهیئت مدیره گروه پیشگامان با معاون سابق ریاست جمهوری

دیدارهیئت مدیره گروه پیشگامان با معاون سابق ریاست جمهوری

مدیرعامل و هیئت مدیره گروه پیشگامان برای اخذ نظرات و پیشنهادات دکتر سورنا ستاری در‌مورد مسیر فعالیت های پیشگامان ونچرز با وی دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان هیئت مدیره گروه جهت استفاده از تجربیات در زمینه ایجاد مرکز استعدادیابی،رشد و نواوری با دکتر سورنا ستاری دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدارمدیرعامل گروه پیشگامان ضمن تشکر از وقتی که دکتر ستاری جهت ملاقات با هیئت مدیره گروه پیشگامان اختصاص داده است ابراز امیدواری کرد که مجموعه جوان و خلاق پیشگامان در راه رشد خود بتواند از دیدگاه ها و نظرات بزرگان ایران همچون دکتر سورنا ستاری بهرمند شود. دکتر محمدرضا زاهدی با اشاره به نقل قول امیرکبیر در مورد این که اگربرای ساخت ایران نیت ۱۰۰ ساله دارید ادم بسازید گفت: از زمان شکل گیری ایده  یک مرکز استعدادیابی رشد و نواوری برای صنعت سلامت  در گروه پیشگامان تا به امروز که قرار است دومین دوره بوتکمپ کار افرینی را برای این صنعت برگزار کنیم همواره دغدغه ما انتخاب مسیری درست برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده بوده است.

وی تصریح  کرد: فرصت دیدار با دکتر سورنا ستاری بی شک میتواند در انتخاب مسیر درست به مجموعه پیشگامان کمک شایان توجه ای کند.

دکتر سورنا ستاری نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از وجود مراکز استعداد یابی در حوزه کار افرینی در سلامت گفت: بی شک مسیر پیش روی شما بدون چالش و پیچ و خم نخواهد بود اما با توجه به خلاقیت و پویایی نسل جوانی که در گروه پیشگامان فعال هستند گذر از این مسیرغیرممکن نخواهد بود.

گفتنی است مجموعه پیشگامان ونچرز که در جهت شناسایی دانشجویان  توانمند گروه پزشکی و ارائه آموزش های به روز حوزه کارافرینی در سلامت درگروه پیشگامان تاسیس شده است در مسیر فعالیت های خود از مشاوره های اندیشمندان و محققین فعال درحوزه کسب وکار نیز بهره خواهد برد.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

ونچرز 44 310x165 - افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

پیشگامان ونچرز به‌طور رسمی دوره بین المللی Health MBA خود را در تاریخ ۳۱ خرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.