95786 660x330 - مجموعه لایوهای هفتگی درد درمان به همت گروه پیشگامان برگزار شد.

مجموعه لایوهای هفتگی درد درمان به همت گروه پیشگامان برگزار شد.

گروه پیشگامان با همکاری اساتید برجسته حوزه سلامت، آقای محمدرضا زاهدی (مدیرعامل گروه پیشگامان) و آقای امید پیرحاجی (کارشناس برجسته حوزه سلامت)، لایو های هفتگی درد درمان را با موضوع بررسی وضعیت کسب و کارهای سلامت برگزار می کند.

در این وبینار،آقای زاهدی و آقای پیرحاجی، به بررسی چالش‌ها، فرصت‌ها و راهکارهای موثر در صنعت سلامت پرداخته و نکات کلیدی حوزه مدیریت کسب و کارهای سلامت را به اشتراک گذاشتند.

در این وبینار اقای زاهدی با بهره‌گیری از تجربه و دانش خود در زمینه سرمایه‌گذاری در صنعت سلامت، به بررسی مزایا و چالش‌های این حوزه پرداخته و راهکارهای عملی برای توسعه کسب و کارهای سلامت ارائه دادند.همچنین، آقای پیرحاجی با توجه به تجربیات خود در حوزه سلامت، به تحلیل روندها، نیازهای مشتریان و راهکارهای مدیریتی این حوزه پرداختند.

وبینار بررسی وضعیت کسب و کارهای سلامت که در روزهای چهارشنبه در بستر اینستاگرام به آدرس drzahedi.me  با حضور آقای زاهدی و آقای پیرحاجی  برگزار می شود، فرصتی مناسب برای کسب اطلاعات ارزشمند در این حوزه و به اشتراک گذاری تجربیات میان صاحبان کسب و کارهای سلامت و علاقه‌مندان حوزه کارآفرینی است.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

7غف 310x165 - افتتاحیه اولین دوره بین المللی H_MBA باحضورمدیرعامل گروه پیشگامان برگزار شد.

افتتاحیه اولین دوره بین المللی H_MBA باحضورمدیرعامل گروه پیشگامان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان اولین دوره بین‌المللی مدیریت حرفه ای کسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.