سمیبع7 660x330 - دیدار هیئت مدیره گروه پیشگامان با مدیرعامل اسبق بهداشت و درمان وزارت نفت

دیدار هیئت مدیره گروه پیشگامان با مدیرعامل اسبق بهداشت و درمان وزارت نفت

ایجاد دسترسی آسان به خدمات پزشکی برای مردم وظیفه ماست

سمیبع7 1024x512 - دیدار هیئت مدیره گروه پیشگامان با مدیرعامل اسبق بهداشت و درمان وزارت نفت

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری پیشگامان جهت استفاده از تجربیات مدیریتی  جناب آقای دکترسمیع در حوزه سلامت با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر زاهدی ضمن خوش آمدگویی از حضور ایشان و همراهان در دفترگروه پیشگامان ابراز خرسندی نمودند .

و افزودند مهمترین وظیفه ما در حوزه سلامت و پزشکی کشور استعداد یابی و ایجاد تیم های استارت آپی سلامت جهت ایجاد خدمات نو برای عموم مردم است در همین راستا مرکز نوآوری ورشد و شکوفایی ایران مد کلاب شکل گرفته تا استعداد های تازه پزشکان را در حوزه نوآوری و خلاقیت در سلامت شناسایی کرده و با پرورش این افراد بتوانیم ایده های نو و کارهای خلاقانه در حوزه سلامت انجام دهیم .

امروزه برای تغییر سبک نادرست زندگی مردم و دسترسی راحت مردم به پزشکان جهت انجام معاینات پزشکی باید از روش های دیجیتالی بیشتر بهره ببریم تا قبل از بروز عارضه های پزشکی پیشگیری صورت گیرد. برای این کار باید چاره ای اندیشید.

دغدغه ما در سلامت ایجاد بستری در حوزه مجازی و حقیقی است تا دسترسی راحت تری برای ارتباط بین بیماران و پزشکان را فراهم سازیم . برنامه ما این است تا افراد بیمار را شناسایی کنیم و گروهی از پزشکان در تخصص های مختلف را به بیماران متصل کنیم و این کار توسط بازوی اجرایی حوزه سلامت گروه پیشگامان یعنی  شرکت پیشگامان سلامت شفا امکان پذیر خواهد بود .

در این دیدار جناب اقای دکتر سمیع با توجه به صحبت های اقای دکتر زاهدی از ایشان بابت توجه به جامعه پزشکی و دغدغه ایشان در حوزه سلامت ابراز خرسندی کردند و فرمودند باید حرف های نو و فعالیت های نو در حوزه سلامت را جدی گرفت و از دانش و تخصص وایده نیروهای جوان استقبال کرد.

نظر و عقیده ما در حوزه سلامت در ابتدا توجه به بیماران مبتلا به دیابت نوع دوم است . دیابت یکی از رایج‌ترین بیماری‌ها در ایران است که معمولا نشانه‌های پنهانی دارد؛ به این معنی که فرد، متوجه دیابت پنهان خود نمی‌شود تا زمانی که عوارض آن را به‌طور جدی مشاهده کند.

و بسیاری از افراد جامعه از این بیماری مطلع نیستند. و این بیماری بیشترین نگرانی را برای ما دارد.

بسیاری از افراد جامعه در شهرهای بزرگ وکوچک و روستا ها و شهرستان ها از وجود این بیماری و اهمیت این موضوع اطلاعی ندارند و دسترسی افراد به پزشک بسیار کم است و کمک ما به این افراد بسیار با ارزش و با اهمیت خواهد بود.

با توجه به سخنان شما در زمینه خدمت به گروه پزشکان و همه مردم میتوان گام بزرگی جهت تحقق این عمل برداشت.

در ادامه دیدار جناب آقای دکتر شفایی رئیس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری پیشگامان به بیان نکاتی در مورد چگونگی تاسیس  باشگاه پزشکان ایران و برنامه های آتی این باشگاه پرداختند .

در پایان این دیدار هیئت مدیره از ایشان دعوت کردند تا در جهت تاسیس مرکز پیشگیری و درمان دیجیتال دیابت گروه پیشگامان در کنار این گروه باشند تا گروه سرمایه گذاری بتواند از تجربیات عملی ایشان در حوزه مدیریت سلامت و درمان استفاده نمایند.

لازم به ذکر است جناب آقای دکتر حبیب اله سمیع دانش آموخته پزشکی عمومی و تخصص داخلی دانشگاه علوم پزشکی بوده و به مدت ۸ سال به عنوان مدیرعامل بهداشت و درمان وزارت نفت مشغول به فعالیت بوده است.

و هم اکنون نیز در حوزه درمان بیماران دیابتی مشغول به فعالیت می باشند.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

جوان 3 310x165 - پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.