پیام تسلیت - دکتر محمدرضا زاهدی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان در پیامی درگذشت دکتر مسلم بهادری استاد ممتاز دانشگاه و رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران را تسلیت گفت.

دکتر محمدرضا زاهدی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان در پیامی درگذشت دکتر مسلم بهادری استاد ممتاز دانشگاه و رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران را تسلیت گفت.

پست دکتر بهادری - دکتر محمدرضا زاهدی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان در پیامی درگذشت دکتر مسلم بهادری استاد ممتاز دانشگاه و رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران را تسلیت گفت.

دکتر محمدرضا زاهدی، مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان در پیامی درگذشت دکتر مسلم بهادری استاد ممتاز دانشگاه و رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران را تسلیت گفت. به گزارش واحد روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان، متن پیام به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَن

پیشرفت و توسعه پزشکی نوین در کشور مدیون اساتیدی است که کارشان را با هدف خدمت رسانی آغاز نمودند و انگیزه شان اعتلای دانش پزشکی و پرورش پزشکانی متعهد و خبره بوده است.
امروز مقارن با ۰۱/۰۲/۱۴۰۱ جامعه پزشکی کشور با یکی از بزرگترین پیشگامان پزشکی نوین در ایران وداع کرد؛ استاد مسلم بهادری که به حق می توان به ایشان لقب پدر معنوی جامعه پزشکان کشور را داد.
زنده یاد دکتر مسلم بهادری تا به امروز با هدف خدمت به جامعه با مسئولیت پذیری وصف نا پذیری بصورت حرفه ای در آموزش پزشکی فعالیت داشته و حجم گسترده ای از پزشکان نوین را پرورش داده است.
بدینوسیله بر خود واجب میدانم فقدان این استاد بزرگ را به خانواده ایشان و جامعه پزشکی و دانشگاهی کشور تسلیت گفته و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و پاداش اخروی مسئلت نمایم.

درباره‌ی محمد رازه

همچنین ببینید

جوان 3 310x165 - پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.