عغعغ 660x330 - دستاوردهای چاپ پیشگامان در نمایشگاه کتاب 1403 / انواع خدمات و محصولات چاپ پیشگامان 

دستاوردهای چاپ پیشگامان در نمایشگاه کتاب ۱۴۰۳ / انواع خدمات و محصولات چاپ پیشگامان 

وحید فودازی، مسئول چاپ پیشگامان درباره دستاوردهای پیشگامان در نمایشگاه کتاب ۱۴۰۳ توضیح داد که یکی از مهم ترین دستاوردهای پیشگامان در نمایشگاه امسال چاپ حدود ۳۵ تا ۳۷ هزار جلد کتاب در بازه دو هفته ای رخ داد که تقریبا انجام این عمل در این بازه غیرممکن است.

او در ادامه درباره امکان پرداخت شرایط اقساطی در پیشگامان توضیح داد و گفت: که با تشکیل بستر پیشگامان پی، در این شرایط اقتصادی موجود در محیط کسب و کار، این امکان برای مشتریان ما فراهم شده است که هزینه دریافت محصولات و خدمات را به صورت قسطی خریداری و پرداخت کنند.   

مسئول چاپ پیشگامان به اولین حضور نشر پیشگامان در نمایشگاه کتاب ۱۴۰۳ اشاره کرد و در ادامه بیان کرد در نمایشکاه کتاب ۱۴۰۲ به دلیل بروز برخی از مشکلات، در تحویل سفارشات مشتریان به مشکلاتی برخورد کردیم که موجب نارضایتی مشتریان شد. اما در نمایشگاه ۱۴۰۳ توانستیم با همکاری تیم تولید به بهترین شکل نیاز و خدمات مشتریان را تولید کنیم و به موقع به دست آن‌ها برسانیم. همین امر موجب شد امسال میزان رضایتمندی مشتریان پیشگامان به بالاترین میزان در چند سال گذشته برسد که این موضوع رشد و توامندی ما در این زمینه را نشان می‌دهد.

وی در ادامه درباره فرصت‌های موجود در نمایشگاه کتاب تهران توضیح داد: نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که هرساله برگزار می‌شود یکی از موقعیت‌هایی که وجود دارد این موضوع است که ما باید محصولات سفارشی مشتریان خود را تولید و چاپ کنیم و به موقع به دست آن‌ها برساند. همچنین در کنار این موضوع یک مسئله بازاریابی و جذب مشتریان و ناشران جدیدی است که بتوانیم با آن‌ها ارتباط برقرار کنیم تا از خدمات و محصولات ما استفاده کنند. در نمایشگاه ۱۴۰۳ توانستیم تعداد زیادی مشتری  جدید به مشتریان خود اضافه کنیم که به صورت مستمر در زمینه چاپ و نشر فعال هستند و توانستیم در عرصه چاپ خودنمایی کنیم.

فودازی با اشاره به اینکه نشر پیشگامان حدود هشت سال است که در این حوزه فعالیت دارد، در رابطه با خدمات و محصولات چاپ پیشگامان بیان کرد: با توجه به این موضوع که گروه پیشگامان به صورت تخصصی در حوزه چاپ کتاب فعال است، بزرگترین بخش از تولیدات ما، تولید و چاپ کتاب و در کنار آن در دو سال گذشته به بخش بسته‌بندی نیز وارد شدیم و در سال گذشته در زمینه چاپ انواع بسته‌بندی و پاکت‌های پستی به مشتریان خود خدمات جدیدی را ارائه کردیم.

وحید فودازی در پایان گفت: در حال حاضر نشر پیشگامان توانایی ارائه خدمات تولید و چاپ انواع محصولات چاپی را مثل کتاب، کاتالوگ، بروشور، پوستر، تراکت، ست اداری، کارت ویزیت، پاکت پستی، چاپ لیبل و سایر محصولات چاپی به مشتریان خود دارد.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

ونچرز 44 310x165 - افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

پیشگامان ونچرز به‌طور رسمی دوره بین المللی Health MBA خود را در تاریخ ۳۱ خرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.