اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن با هدف ایجاد ارتباط لازم جهت انجام پروژهای کارآفرینی در صنعت سلامت

حضور گروه پیشگامان با محوریت کارافرینی در حوزه سلامت در اولین نمایشگاه تخصصی اپکس(اپلیکیشن ۲۰۲۴ )

1687178170 5 1 1024x259 - حضور گروه پیشگامان با محوریت کارافرینی در حوزه سلامت در اولین نمایشگاه تخصصی اپکس(اپلیکیشن 2024 )

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان ، این شرکت در اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن با هدف ایجاد ارتباط لازم جهت انجام پروژهای کارآفرینی در صنعت سلامت با گروه برنامه نویسان اپلیکیشن و شناسایی گروه های کاری در این حوزه اقدام به حضور در این نمایشگاه کرده است.

گروه سرمایه گذاری پیشگامان در نظر دارد با معرفی بهتر و بیشتر خود به جامعه استارتاپی وit   کشور و معرفی پروژه های در دست اقدام خود، گام بزرگی در جهت ایجاد جریان نوآوری در سلامت بردارد و با ایجاد بستر مناسب جهت کارآفرینی در صنعت سلامت از علاقه مندان این حوزه حمایت نماید.

در همین راستا این گروه با هدف ارتقا سطح دانش، دانش آموختگان پزشکی کشور در حوزه کارآفرینی، اقدام به ایجاد مرکز نوآوری پیشگامان ونچرز  نموده تا جهت اشتغال ارزش‌افزای دانشجویان و دانش آموختگان پزشکی در کشور قدم مهمی را برداشته باشد.

اقتصاد دیجیتال کشور نیاز به ایجاد مراکز شتاب دهنده در حوزه کارآفرینی هستند و در این میان حوزه سلامت یکی از مستعد ترین حوزه ها می باشد در صورت حمایت از این حوزه می توان با آینده ای بهتر روبرو بود و از خروج تعداد زیادی از دانش آموختگان رشته های علوم پزشکی جلوگیری کرد.

کارآفرینی در سلامت تنها راه برون رفت از چالش های موجود در حوزه بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد.

در این میان دانش آموختگان حوزه سلامت از دانش های نرم افزار کم بهره هستند و ایجاد گروه های کاری بین این گروه و گروه مهندسی باعث ایجاد ارزش افزوده زیاد در حوزه سلامت خواهد شد و منافع این کار به مردم هم خواهد رسید.

 لازم به ذکر است، نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن (۲۰۲۴) ۲ تا ۵ بهمن ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر خواهد بود.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

جوان 3 310x165 - پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.