660x330 - تولید بسته‌ی آموزشی سیب سبز ۹۹

تولید بسته‌ی آموزشی سیب سبز ۹۹

مجموعه کتاب های سیب سبز ۹۹ بعد از چندین ماه تلاش و پیگیری، تولید و آماده عرضه به مخاطبان این محصول شده است.
به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان، مهسا مولایی مدیر تدوین آخرین مجموعه از کتاب‌های سیب سبز ضمن ابراز خوشحالی از به اتمام رسیدن این مجموعه و رونمایی این این پک در تاریخ اول اردیبهشت گفت: تیم تولید سیب سبز ۹۹ تمام تلاش خود را برای ارائه‌ی این پک در تاریخ مقرر کرده است و امیدواریم طبق روال هر سال پاسخ‌گوی نیاز دانشجویان باشیم .
وی هدف از تولید این بسته آموزشی سیب سبز را دسترسی مخاطبان به حجم بالایی از مطالب و در مقابل تعداد صفحات پایین دانست و افزود: تیم تولید با ارائه این پک دانشجویان را جهت آمادگی برای حضور در  آزمون علوم پایه آماده کرده و این اطمینان را به دانشجویان می‌دهد که با مطالعه‌ی این مجموعه در زمان کمتر به حجم بالاتری از مطالب دست پیدا خواهند کرد.
مهسا مولایی در رابطه با نحوه به روز رسانی این مجموعه گفت: زمان شروع و تدوین سوالات علوم پایه ۹۸ جهت تولید سیب سبز ۹۹ به مهر ماه ۹۸ مربوط می‌شود که بعد از آن فعالیت گروه به صورت رسمی از بهمن ۹۸ بوده و تا اواخر فروردین ماه ادامه خواهد داشت .
وی در رابطه محتوای کار شده در این مجموعه افزود: به روز رسانی سیب سبز ۹۹ براساس سوالات علوم پایه‌ی ۹۸ ( پزشکی کلاسیک و ریفرم – دندانپزشکی)، مشترک کشوری و آزمون‌های میان‌دوره می‌باشد.

لازم به ذکر است، مؤسسه دانش‌آموختگان تهران، مجتمع طراحی و چاپ پیشگامان، انتشارات طبیبانه، انتشارات آریانگار و باشگاه کارآفرینی زیر مجموعه گروه پیشگامان است.

درباره‌ی روابط عمومی

روابط عمومی

همچنین ببینید

تبلیغی 310x165 - ثبت نام آغاز شد

ثبت نام آغاز شد

ثبت نام آغاز شد بوتکمپ کارآفرینی در صنعت سلامت با هدف فراهم کردن بستر آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.