تقدیر از کارآفرینان دانش آموخته دانشگاه تهران در اولین نمایشگاه کار دانشگاه تهران

اولین دوره نمایشگاه کار دانشگاه تهران با حضور تعدادی از برند های صنعتی مطرح کشور و دانشکدگان دانشگاه تهران در محل مصلی دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان در این نمایشگاه سه روزه تلاش شد تا پیوند گسسته شده بین صنعت و دانشگاه التیام یابد و حلقه مفقوده برای ورود دانش آموختگان دانشگاه ها به صنعت پیدا شود .
به گزارش روابط عمومی گروه این نمایشگاه ۳ روزه با استقبال خوب دانشجویان دانشگاه همراه شده و بیش از ۱۰ هزار نفر دانشجو از این نمایشگاه بازدید کردند در این نمایشگاه ۳ هزار رزومه و فرم در خواست همکاری برای شرکت های شرکت کننده توسط دانشجویان ارسال گردید.
در پایان این نمایشگاه ۳ روزه مراسم اختتامیه با حضور جناب آقای دکتر سید محمد حسینی معاون امور مجلس دولت سیزدهم برگزار گردید.
در حاشیه این مراسم از دانش آموختگان کارآفرین دانشگاه تهران تقدیر و تشکر به عمل آمد.
لازم به ذکر است دکتر محمدرضا زاهدی مدیرعامل گروه پیشگامان به دعوت پردیس البرز دانشگاه تهران در غرفه پردیس البرز به ارائه مشاوره کسب و کار به کارجویان و کارفرمایان مشغول بودند. و در این مراسم به عنوان دانش آموخته کارآفرین پردیس البرزدانشگاه تهران از ایشان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

DSC07031 scaled - تقدیر از کارآفرینان دانش آموخته دانشگاه تهران در اولین نمایشگاه کار دانشگاه تهران

درباره‌ی محمد رازه

همچنین ببینید

گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان همچون سال‌های گذشته در این دوره از نمایشگاه کتاب حضور فعالی داشت. یکی از تفاوت‌های حضور گروه پیشگامان نسبت به سال‌های گذشته اولین حضور نشر پیشگامان در کنار نشر طبیبانه در نمایشگاه بود. اولین حضور نشر پیشگامان در نمایشگاه در کنار یازدهمین سالگرد تاسیس گروه پیشگامان تجربه متفاوتی را در نمایشگاه امسال رقم زد.

گروه پیشگامان در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران

سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.