یوسرن3 660x330 - بازدید موسس ومدیر شبکه جهانی یوسرن از گروه  سرمایه گذاری پیشگامان

بازدید موسس ومدیر شبکه جهانی یوسرن از گروه  سرمایه گذاری پیشگامان

یوسرن3 - بازدید موسس ومدیر شبکه جهانی یوسرن از گروه  سرمایه گذاری پیشگامان

بازدید موسس ومدیر شبکه جهانی یوسرن از گروه  سرمایه گذاری پیشگامان

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان جناب اقای دکتر نیما رضایی موسس و مدیر شبکه جهانی آموزش یوسرن  به همراه تنی چند از مدیران این شبکه جهانی در جهت آشنایی بیشتر با  توانمندی های گروه پیشگامان در عرصه خدمت به پزشکان با حضور در دفتر گروه پیشگامان از این گروه دیدن کردند.  در ادامه این دیدار در نشستی صمیمی مباحث مورد توافق بررسی شد.
در این دیدار جناب اقای دکتر محمدرضا زاهدی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان ضمن خوش آمدگویی از حضور ایشان و همراهان در دفترگروه پیشگامان ابراز خرسندی نمودند.
 ایشان  به بیان نکاتی در مورد چگونگی تاسیس گروه پیشگامان پرداخته و در مورد چگونگی ایجاد یک کسب و کار موفق نکاتی چند را به حاضران خاطر نشان کردند و فرمودند ما در این سال ها تلاشمان این بوده است که مجموعه ای  دانشجویی داشته باشیم و شعارمان این بوده که ما دانشجویانی هستیم که میخواهیم نیاز های خود را خودمان فراهم کنیم بر اساس همین موضوع ساختار ما شکل گرفت و ما رشد کردیم و تکامل به همین شکل جلو رفت و حال به باشگاه کار افرینی رسیدیم و شروع کردیم به تولید و عرضه اموزش های غیر پزشکی برای پزشکان  و درحال حاضر درحال  ایجاد سایت فروشگاهی ایران مد کلاب یا باشگاه پزشکان ایران هستیم که در این سایت فروشگاهی به  فروش خدمات و محصولات مورد نیاز پزشکان بپردازیم و در بخش درمان نیز با کار های کوچک شروع کردیم.. هدف ما این است که یک مرکز نواوری در سلامت ایجاد کنیم  و با شناسایی دانشجویان مستعد کارآفرینی در علوم پزشکی به رشد این افراد کمک کرده و با این عزیزان استارت آپ های سلامت در حوزه های موردنیاز علوم پزشکی تاسیس کنیم .
در این گفتگوی دوستانه، اقای دکتر صادق شفائی رئیس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری پیشگامان به بیان اهداف این گروه اشاره داشته و فرمودندهدف ما اهمیت دادن به پزشکان این کشور است زیرا شرایط برای پزشکان این کشور خوب نبوده و یک سری زمینه ها برایشان مساعد نیست کمبود هایی وجود دارد چه در زمینه درسی چه در زمینه کاری و با رفع این کمبود هاکمک بسزایی را میتوان به انان کرد و باایجاد فرصت های شغلی و فضاهای کاری متفاوت تر مدل های جدید اموزش یا ایجاد استارتاپ های جدید شکل بگیردو این ذهنیت ماست که خروجی ان میتواند منجر به این شود که پزشکان این کشور بتوانند کار بهتری انجام دهند و خدماتشان به خودشان وجامعه بهتر از گذشته برسد .
ما در جهت کمک به پزشکان تنهاییم و علاقمند به این هستیم که با افراد مختلف ارتباط برقرار کنیم تا بتوانیم به این قدرت دست پیدا کنیم و این کار بزرگ رو پیش ببریم ،ما دوست داریم به هر نحوی که میشود قدم های روبه جلویی برای نسل های جدید و قدیمی پزشکی برداریم تا همه نیاز های انان از اموزش تا درمان را به مسیری هموار برسانیم.
در این دیدار جناب اقای دکتر رضایی با توجه به صحبت های اقای دکتر زاهدی از ایشان بابت توجه به جامعه پزشکی و دغدغه ایشان در حوزه سلامت و کار افرینی سلامت ابراز خرسندی کردند و فرمودند باید نواوری وکارافرینی در زمینه پزشکی را جدی گرفت و از دانش و تخصص وایده نیروهای جوان  جهت رسیدن به اهداف بلند مرتبه  استقبال کرد.
 اقای دکتر رضایی از زمان تاسیس یوسرن، فرمودند و گفتند هدف از تاسیس این شبکه از بین بردن هر گونه مرزی برای علم و دانش است و ادامه دادند این شبکه در انتهای سال ۲۰۱۵ تاسیس و اساسنامه آن نوشته شده و هدف ما  گسترش آموزش و پژوهش علمی اخلاق محور، بشر دوستانه و پیشرفت علم برای اهداف غیرنظامی و مصالح عمومی در دنیا در تمام رشته‌های علمی می باشد.
اقای دکتر رضایی از اقای دکتر زاهدی بابت افق دید برای ۲۰ سال اینده سوال کردند.و فرمودند داشتن یک افق دید و برنامه بلند مدت میتواند زمان رسیدن به اهداف را کوتاه تر کند و افق دید شما برای ۲۰ سال اینده چطور است؟
اقای دکتر زاهدی فرمودند چشم انداز اینده ما  این است که کل دنیای پزشکی و خدمات دهی به پزشک از طریق مجموعه ما شکل بگیرد و این هدف ما فقط با کمک و تلاش متخصصان و جوانان این کشور امکان پذیر است.
در پایان این دیدار ضمن بازدید اقای دکتر رضایی و تیم همراه ایشان  از واحدهای مختلف گروه پیشگامان عکسی به یادگار در گروه پیشگامان با اقای دکتر زاهدی و اقای دکتر شفائی انداخته شد.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

جوان 3 310x165 - پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.