انتخابات اتحادیه 660x330 - ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) تشکیل شد

ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) تشکیل شد

111222 - ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) تشکیل شد

ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) تشکیل شد:

به گزارش واحد روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان؛ در آستانه دومین انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی، ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) با حضور محمد رضا زاهدی مدیریت محترم عامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان و جمعی از مدیران کسب و کارهای موفق مجازی تشکیل شد.

دکتر محمد رضا زاهدی در خصوص تشکیل این ائتلاف؛ تصحیح فضای کسب و کار دیجیتال و پیگیری طرح صیانت را اصلی ترین هدف این ائتلاف دانسته و خاطرنشان کردند: تعامل با نهادهای حاکمیتی و توانمندسازی کسب و کار های کوچک و متوسط از برنامه های این ائتلاف برای یک دوره ۴ ساله میباشد.

ایشان با توجه به اهمیت جایگاه اتحادیه در آینده اقتصاد ایران و همچنین نیاز به پرورش و رشد دادن کسب و کارهای کوچک و متوسط و با تیکه بر ۱۸ سال سابقه مربیگری در حوزه تربیت مدیر و مشاوره کسب و کار اعلام آمادگی نمودند تا با آموزش های به روز و کاربردی برای اعضای اتحادیه، رشد و پویایی کسب و کارهای مجازی را در سال های آینده را نمایان سازند.

ایشان همچنین با اشاره به شعار امسال بیان داشتند که: ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان دیجیتال و همچنین فراهم کردن بستر صادرات محصولات از اهداف اصلی برای حضور در اتحادیه می باشد که با وحدت و شکل گیری ائتلاف تاد به امید خدا گامی مستحکم در این راه برداشته خواهد شد.

ایشان ضمن اهمیت حضور حداکثری اعضای اتحادیه در انتخابات بیان داشتند:یقین داشتن یک هیئت مدیره مقتدر و کار بلد حق مسلم اعضای اتحادیه می باشد، اما اعضای برای احقاق این حق باید به میدان انتخابات بیایند و از این حق دفاع نمایند.

ایشان ضمن ابراز خرسندی از آینده اتحادیه بیان داشتند که: با توجه به سابقه اعضای ائتلاف و همچنین برنامه های راهبردی و عملیاتی که با مطالعه و بررسی دقیق نگارش شده است میتوانیم به آینده امیدوار باشیم و برای آن روز تلاش کنیم.

ایشان تسهیل راه اندازی کسب و کار دیجیتال را از دیگر برنامه های ائتلاف برشمردن و خاطرنشان کردند: قوانین سنتی کارآیی لازم را در زمان کنونی ندارد و از طرفی دیگر برای رشد اقتصاد و کارآفرینی باید روند راه اندازی کسب و کار دیجیتال را سهل نمایید.

همچنین ایشان با اشاره به عدم وجود شورای حل اختلاف کسب و کارهای آنلاین بیان داشتند که: دنیای دیجیتال قوانین خود را دارد و برای پیاده سازی عدالت در آن باید محل مناسبی وجود داشته باشد که با فضای دیجیتال آشنا باشد. از این رو راه اندازی شورای حل اختلاف کسب و کارهای آنلاین با حمایت و همراهی قوه محترم قضایی از مهمترین برنامه های ائتلاف میباشد.

لازم به ذکر است دومین دوره انتخابات برای انتخاب  ۷ نفر عضو هیات مدیره و ۲ نفر عضو علی البدل و همچنین ۲ بازرس اصلی و علی البدل اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی روز سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ همزمان از ساعت  ۱۰ تا ۱۴ در تهران و مراکز استان ها برگزار می شود. مقدمات این انتخابات اردیبهشت ۱۴۰۰ آغاز شده بود که به دلیل کرونا و تغییر دولت با تاخیر برگزار می شود.

 

درباره‌ی محمد رازه

همچنین ببینید

جوان 3 310x165 - پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.