اتحادیه 660x330 - ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) تشکیل شد

ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) تشکیل شد

111222 - ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) تشکیل شد

ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) تشکیل شد:

به گزارش واحد روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان؛ در آستانه دومین انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی، ائتلاف تاد (توسعه اقتصاد دیجیتال ایران) با حضور محمد رضا زاهدی مدیریت محترم عامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان و جمعی از مدیران کسب و کارهای موفق مجازی تشکیل شد.

دکتر محمد رضا زاهدی در خصوص تشکیل این ائتلاف؛ تصحیح فضای کسب و کار دیجیتال و پیگیری طرح صیانت را اصلی ترین هدف این ائتلاف دانسته و خاطرنشان کردند: تعامل با نهادهای حاکمیتی و توانمندسازی کسب و کار های کوچک و متوسط از برنامه های این ائتلاف برای یک دوره 4 ساله میباشد.

ایشان با توجه به اهمیت جایگاه اتحادیه در آینده اقتصاد ایران و همچنین نیاز به پرورش و رشد دادن کسب و کارهای کوچک و متوسط و با تیکه بر 18 سال سابقه مربیگری در حوزه تربیت مدیر و مشاوره کسب و کار اعلام آمادگی نمودند تا با آموزش های به روز و کاربردی برای اعضای اتحادیه، رشد و پویایی کسب و کارهای مجازی را در سال های آینده را نمایان سازند.

ایشان همچنین با اشاره به شعار امسال بیان داشتند که: ارائه خدمات به شرکت های دانش بنیان دیجیتال و همچنین فراهم کردن بستر صادرات محصولات از اهداف اصلی برای حضور در اتحادیه می باشد که با وحدت و شکل گیری ائتلاف تاد به امید خدا گامی مستحکم در این راه برداشته خواهد شد.

ایشان ضمن اهمیت حضور حداکثری اعضای اتحادیه در انتخابات بیان داشتند:یقین داشتن یک هیئت مدیره مقتدر و کار بلد حق مسلم اعضای اتحادیه می باشد، اما اعضای برای احقاق این حق باید به میدان انتخابات بیایند و از این حق دفاع نمایند.

ایشان ضمن ابراز خرسندی از آینده اتحادیه بیان داشتند که: با توجه به سابقه اعضای ائتلاف و همچنین برنامه های راهبردی و عملیاتی که با مطالعه و بررسی دقیق نگارش شده است میتوانیم به آینده امیدوار باشیم و برای آن روز تلاش کنیم.

ایشان تسهیل راه اندازی کسب و کار دیجیتال را از دیگر برنامه های ائتلاف برشمردن و خاطرنشان کردند: قوانین سنتی کارآیی لازم را در زمان کنونی ندارد و از طرفی دیگر برای رشد اقتصاد و کارآفرینی باید روند راه اندازی کسب و کار دیجیتال را سهل نمایید.

همچنین ایشان با اشاره به عدم وجود شورای حل اختلاف کسب و کارهای آنلاین بیان داشتند که: دنیای دیجیتال قوانین خود را دارد و برای پیاده سازی عدالت در آن باید محل مناسبی وجود داشته باشد که با فضای دیجیتال آشنا باشد. از این رو راه اندازی شورای حل اختلاف کسب و کارهای آنلاین با حمایت و همراهی قوه محترم قضایی از مهمترین برنامه های ائتلاف میباشد.

لازم به ذکر است دومین دوره انتخابات برای انتخاب  7 نفر عضو هیات مدیره و 2 نفر عضو علی البدل و همچنین 2 بازرس اصلی و علی البدل اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی روز سه شنبه 23 فروردین 1401 همزمان از ساعت  10 تا 14 در تهران و مراکز استان ها برگزار می شود. مقدمات این انتخابات اردیبهشت 1400 آغاز شده بود که به دلیل کرونا و تغییر دولت با تاخیر برگزار می شود.

 

درباره‌ی محمد رازه

محمد رازه

همچنین ببینید

هادی هدیه1 1 310x165 - جلسه تقدیر و تشکر از واحد های عملیاتی گروه سرمایه گذاری پیشگامان

جلسه تقدیر و تشکر از واحد های عملیاتی گروه سرمایه گذاری پیشگامان

در آخرین روز کاری سال ۱۴۰۱ جلسه تقدیر و تشکر از واحد های عملیاتی گروه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.