خانه 3 660x330 - افتتاحیه خانه موزه یوسرن با حضور مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان

افتتاحیه خانه موزه یوسرن با حضور مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان

خانه 3 1024x512 - افتتاحیه خانه موزه یوسرن با حضور مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان ، اقای محمدرضا زاهدی در سفری دو روزه و به دعوت از جناب اقای دکتر نیما رضایی موسس و مدیر شبکه جهانی آموزش یوسرن به استان مازندران سفر کرده و علاوه بر دیدار و گفت‌وگو با اقای نیما رضایی و بازدید از خانه موزه یوسرن در مراسم سالگرد تاسیس یوسرن شرکت کردند.

در این دیدار اقای دکتر نیما رضایی ضمن خوش آمد گویی به همه مهمانان و همراهان به توضیحاتی در مورد چگونگی تاسیس یوسرن و فعالیت های یوسرن پرداختند.

ایشان فرمودند بابت وجود یوسرن و تاسیس این خانه موزه افراد زیادی به ما کمک کردند و از این جهت بسیار خرسند هستیم.

در ادامه اقای رضایی فرمودند: تلاش داریم این فضا مکانی برای برگزاری تورهای علمی پژوهشی باشد این خانه برای ما بسیار با ارزش است و ما پایبند به ارزش هایمان با لبخند و امید در صلح و ارامش، با افکار و گفتاری نیک در این خانه حضور خواهیم داشت.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان پس از بازدید از خانه موزه یوسرن ابراز خرسندی کردند و فرمودند: بسیار ممنون هستیم که در این فضای ناامیدی به ما امید داده اید ما با توجه به شناختی که از اقای دکتر رضایی و مجموعه یوسرن داریم تمام تلاش خود را کردیم تا در مسیر به وجود امدن این خانه موزه نقشی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مجموعه ما عمده فعالیتشش با پزشکان و دانشجوبان پزشکی است فرمودند :

برنامه ما این بود بخشی از درامد ما صرف بخش کار های عام المنفعه شود و فکر کردیم که هیچ کاری بهتر از این نیست که ترویج علم و اموزش کنیم و چه بهتر که در این فضا شکل بگیرد.

 ایشان خاطر نشان کردند: ما فعالیت های زیادی را میبینیم که انجام میشود ولی هیچ کدام مناسب دانشجو و پزشکان کشور نبوده است و بنده دیدم که دانشجوی من از شنیدن اسم یوسرن بسیار خوشحال میشود و امروز که خدمت دوستان رسیدم و این همه انرژی دریافت کردیم و این حس خوب را مدیون شما هستیم و این حجم خلاقیت از شما و تیم یوسرن بنده را بیشتر متقاعد کرد که مسیر درست است موفقیت برای کسی است که تفکرات منسجم و درست و برنامه ریزی درست دارند و میدانند چه میخواهند و اصل اول موفقیت برای کسانی است که تصویر سازی میکنند و قبل از هر چیزی ما باید قبل از انجام کارهای فزیکی  بامتافزیک را اشنا باشیم.

وی گفت: در اصل خواستن توانستن است و محدودیت معنا ندارد بنده از شما تشکر میکنم که من را دعوت کردید تا برای سال ۲۰۲۴ سال ویژه ای را داشته باشیم و با انرژی خوب به آستانه تاسیس یک مرکز نواوری برویم و اینجا شروع خوبی است.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

جوان 3 310x165 - پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.