17 660x330 - آغاز به کار بوت کمپ کارآفرینی در صنعت سلامت

آغاز به کار بوت کمپ کارآفرینی در صنعت سلامت

بونکمپ خبر 300x150 - آغاز به کار بوت کمپ کارآفرینی در صنعت سلامت

بوت کمپ کارآفرینی در صنعت سلامت، بمنظور آموزش راه اندازی کسب و کار در حوزه سلامت برای دانشجویان پزشکی، امروز در محل دانشگاه علوم پزشکی ایران٫ آغاز به کار کرد.محمدرضا زاهدی مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان در آئین افتتاحیه بوت کمپ؛ ضمن بیان معضلات اصلی راه اندازی کسب و کارهای سلامت محور؛ آموزش را دغدغه اصلی در این حوزه بیان داشتند.
زاهدی با اشاره به عدم حضور متولی کارآفرینی در دانشگاه های علوم پزشکی، خاطر نشان کرد: از ابتدای حضورم در حوزه آموزش پزشکی همواره سعی کرده ام که پیشرو باشم و سختی این امر را به جان خریده ام.مدیرعامل گروه پیشگامان ضمن بیان اهمیت شناخت چالش ها در این عرصه، افزودند: بیش از ۲ سال است که کارگروه کارآفرینی در حوزه سلامت در گروه پیشگامان تشکیل شده و آمادگی کامل داریم که از ایده های برتر و افراد پویا حمایت نماییم.این بوت کمپ تا ۹ دی ماه در دانشگاه علوم پزشکی ایران برپا می باشد.

درباره‌ی محمد رازه

همچنین ببینید

گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان همچون سال‌های گذشته در این دوره از نمایشگاه کتاب حضور فعالی داشت. یکی از تفاوت‌های حضور گروه پیشگامان نسبت به سال‌های گذشته اولین حضور نشر پیشگامان در کنار نشر طبیبانه در نمایشگاه بود. اولین حضور نشر پیشگامان در نمایشگاه در کنار یازدهمین سالگرد تاسیس گروه پیشگامان تجربه متفاوتی را در نمایشگاه امسال رقم زد.

گروه پیشگامان در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران

سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.