Top 3 digital marketing strategies in 2018 Featured 660x330 - نکات کلیدی در مدیران بزرگ

نکات کلیدی در مدیران بزرگ

Top 3 digital marketing strategies in 2018 Featured - نکات کلیدی در مدیران بزرگ

مدیران بزرگ با عملکرد خودشون می تونن باعث بشن اعضای تیمشون عملکرد موثرتری رو داشته باشن، که می تونه تاثیر روی فرهنگ شرکت باشه یا حتی توسعه فردی اعضای تیمشون.

مدیریت کار آسونی نیست و برای تاثیر بهتر توی این حرفه به انرژی و تخصص زیادی نیاز هست.

قراره توی این مقاله راجع به نکات کلیدی مدیریت بیشتر بدونیم:

تشویق

مدیران بزرگ توانمندند که بتونن هر روز محل کار رو به فضایی بهتر و لذت بخش تر تبدیل کنن

 

. یک مدیر موفق می دونه که وقت گذاشتن برای کارکنانش می تونه به نتایج خوبی ختم بشه.

ارتباط

وقتی یک مدیر نتونه برای اعضای تیمش گوش شنوایی باشه، کل سازمان تحت تاثیر منفی قرار می گیره. پس مدیر باید بتونه وقتی با اعضای تیمش صحبت می کنه طوفان فکری به وجود بیاره.

اعتماد و شفافیت

عدم وجود شفافیت در گزارش های یک مدیر می تونه فضای مسمومی رو به وجود بیاره و باعث بشه شک و تردید در روند کار پیش بیاد.

فیدبک دادن و فیدبک گرفتن

همان طوری که فیدبک دادن می تونه موثر باشه، به همان اندازه توانایی پذیرش فیدبک می تونه مهم باشه. یک مدیر خوب می تونه در فیدبک دادن به اعضای تیمش موثر باشه. این نکته 3 نکته قبلی رو در بر می گیره و اونا رو به چالش می کشه.

لیدرشیپ

دو تا از مدیران رو در نظر بگیرید، اولی هر روز با تاخیر به محل کارش میاد ولی دومی هر روز زودتر از همه میاد و آخرین نفر هم محیط رو ترک می کنه. مدیر دوم خود به خود این رو نشون میده که کار کردن کنار سایر اعضای تیم براش ارزشمنده ولی مدیر اول با عملکرد خودش مهارت ها و قدرت خودش رو زیر سوال می بره.

شناخت

شناخت و به رسمیت شناختن یک عضو تیم برای انجام یک کار، یک رویکرد برای بهبود فرهنگ شرکت و ایجاد یک محیط کاریه که در اون کارکنان می خوان که عملکرد بهتری داشته باشن. پس وقتی که کارکنان می بینن که مدیریت برای رسمیت شناختن کارهای اونها وقت میذاره، سعی میکنن که بهترین عملکرد خودشون رو نشون بدن.

ثبات

این یک مهارت رهبری بسیار مهم است که هر مدیر موفقی باید ازش برخوردار باشه. یک مدیر باید مدام حواسش به قوانین باشه و اونها رو رعایت کنه و با همه اعضای تیمش به مساوات رفتار کنه.

کارگروهی

فک نمی کنم نیازی به توضیح برای این مورد وجود داشته باشه و باید در نظر داشت که تشویق اعضای تیم برای همکاری با هم برای رسیدن به یک هدف مشترک یک تمرین عالی برای تیم سازیه که بر فرهنگ شرکت تاثیر مثبت میذاره.

توجه و دقت

یک مدیر موفق هنگام تعامل با بقیه عملکرد دقیقی داره، به طور مثال یک مدیر خوب در جلساتی که شرکت می کنه با دقت گوش می کنه و خلاصه یادداشت می کنه. توجه به این نکته به طور خود به خود می تونه باعث تمرین چند مهارت قبلی هم بشه.

انعطاف پذیری

کارکنان نیازها و خواسته های متفاوتی از مدیران خود می خوان، مثلا یکی از اعضای تیم ممکنه که به فیدبکی که بهش داده میشه پاسخ خوبی بده ولی شاید یه نفر دیگه اینطور نباشه. اینکه مدیر متوجه بشه کارکنانش چطور بیش ترین انگیزه و تشویق رو دریافت می کنن به زمان نیاز داره و باعث میشه تا برای هدایت اعضای تیم بسیار سودمند باشه.

درباره‌ی محمد رازه

همچنین ببینید

موانع تصمیم گیری

تصمیم گیری و موانع آن

ما مدام در حال تصمیم‌ گیری هستیم. تصمیمات ریز و درشت؛ از تصمیم گیری برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.