گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان همچون سال‌های گذشته در این دوره از نمایشگاه کتاب حضور فعالی داشت. یکی از تفاوت‌های حضور گروه پیشگامان نسبت به سال‌های گذشته اولین حضور نشر پیشگامان در کنار نشر طبیبانه در نمایشگاه بود. اولین حضور نشر پیشگامان در نمایشگاه در کنار یازدهمین سالگرد تاسیس گروه پیشگامان تجربه متفاوتی را در نمایشگاه امسال رقم زد.

گروه پیشگامان در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران

سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به اتمام رسید.

گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان همچون سال‌های گذشته در این دوره از نمایشگاه کتاب حضور فعالی داشت. یکی از تفاوت‌های حضور گروه پیشگامان نسبت به سال‌های گذشته اولین حضور نشر پیشگامان در کنار نشر طبیبانه در نمایشگاه بود. اولین حضور نشر پیشگامان در نمایشگاه در کنار یازدهمین سالگرد تاسیس گروه پیشگامان تجربه متفاوتی را در نمایشگاه امسال رقم زد. نشر طبیبانه که سابقه حضور طولانی‌تری در نمایشگاه کتاب دارد امسال در کنار نشر پیشگامان در نمایشگاه حضور داشت.

نشر پیشگامان که اولین حضور خود در نمایشگاه کتاب تهران را تجربه کرد، با هدف معرفی و ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان حاضر شد. نشر پیشگامان که در حوزه مدیریت فعالیت دارد با حضور در سی و پنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران سعی در معرفی فعالیت و محصولات خود را به صاحبان کسب و کار، مشتریان و متقاضیان کتب مدیریتی داشت که با توجه به استقبال خوب مخاطبان توانست به اهداف خود برسد.

نشر طبیبانه که در حوزه تالیف، چاپ و نشر کتب علوم پزشکی فعالیت می‌کند بیش از ۵ سال است در نمایشگاه کتاب تهران حضور مستمر دارد و کتب و سایر خدمات خود را به دانشجویان و دانش آموختگان رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی ارائه می‌کند.

گفتنی است با وجود اینکه شرایط اقتصادی و معیشتی مردم، نمایشگاه کتاب تهران را هم تحت تاثیر قرار داده اما همچنان دوستداران کتاب نیز همچنان استقبال خوبی از نمایشگاه داشتند. درباره چگونگی استقبال و فروش نمایشگاه کتاب ۱۴۰۳ باید ابتدا اشاره کنیم گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان با ۸۰ عنوان کتب جدید در نمایشگاه حاضر شد که در بخش حضوری نمایشگاه ۱۴۰۳، چهار هزار نسخه کتاب و در بخش مجازی ۱۲ هزار  نسخه به فروش رفته است و سه هزار هدیه به مخاطبان ارائه کرده است. پرفروش‌ترین کتاب‌های غرفه پیشگامان در نمایشگاه امسال کتاب‌های سیب سبز و ژلوفن بودند.

گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان به میزبانی و ارائه خدمات به شما علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی افتخار می‌کند.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

ونچرز 44 310x165 - افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

پیشگامان ونچرز به‌طور رسمی دوره بین المللی Health MBA خود را در تاریخ ۳۱ خرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.