خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » اخبار گروه پیشگامان » کارگاه «نورولوژی ۱» با تقدیر از دکتر امید پیرحاجی و سخنرانی مدیر عامل گروه پیشگامان برگزار شد.

کارگاه «نورولوژی ۱» با تقدیر از دکتر امید پیرحاجی و سخنرانی مدیر عامل گروه پیشگامان برگزار شد.

کارگاه آموزشی درس «نورولوژی ۱» پنجشنبه ۷ شهریورماه در دانشکده داروسازی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان، کارگاه «نورولوژی ۱» توسط دکتر امید پیرحاجی رتبه‌ی یک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

این کارگاه با محور های سردرد، تشنج، سکته‌ مغزی، مولیتپل اسکلروزیس، تومورهای مغزی، سرگیجه، اختلالات حرکتی، ممنژیت و استفالیت برگزار و در پایان دوره، کتاب و فایل صوتی کامل و در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

همچنین در حاشیه‌ی این مراسم “محمدرضا زاهدی” مدیر عامل محترم موسسه پیشگامان ضمن گرامیداشت روز پزشک، به چند نکته‌ در رابطه با محصولات این موسسه متذکر شد.

وی پس از تشکر از همه‌ی شرکت‌کنندگان در این کارگاه، از مراحل مختلف شکل‌گیری یک محصول، تا قرار گرفتن در سبد خرید دانشجویان سخن گفت و ضمن تشکر از آقای دکتر امید پیرحاجی از محصولات وی به عنوان قطب جمع بندی امتحان رزیدنتی، یاد کرد.

همچنین پزشکان شرکت کننده در این مراسم ضمن ابراز رضایت از برخورد خوب کارمندان فروش این موسسه و کیفیت بالای محصولات، از مدیریت موسسه پیشگامان بابت نوع پاسخگویی کارمندانشان کمال تشکر و قدردانی را بجا آوردند.

در خاتمه این مراسم به رسم یادبود روز پزشک، هدیه‌ای از مدیرعامل موسسه پیشگامان به دکتر امید پیرحاجی اهدا شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.