IMG 0807 660x330 - تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، علاقه و تلاش مستمر است

تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، علاقه و تلاش مستمر است

به بهانه تقدیر از گروه برتر یازدهمین سالگرد تاسیس گروه سرمایه گذاری پیشگامان به گفتگو با خانم سمیرا حمیدی  مدیرفروش جوان و با سابقه گروه سرمایه گذاری پیشگامان نشسته ایم که در ادامه به متن این گفت و گو میپردازیم.

۱ ضمن تشکر از فرصتی که به ما دادید لطفا خود را معرفی کنید و از زمان حضور خود در گروه پیشگامان بفرمایید.

با سلام و وقت بخیر من سمیرا حمیدی متولد فروردین ۱۳۷۶ هستم از ۲۲ دی ماه ۱۳۹۷ افتخار همکاری با گروه سرمایه گذاری پیشگامان را دارم.

۲ نحوه آشنایی شما با گروه پیشگامان چگونه بوده است و چه تاریخی وارد گروه پیشگامان شدید ؟

نحوه اشنایی بنده از طریق موسسه کاریابی بود از طرف کاریابی بابت مصاحبه دعوت شدم سرنوشت و توانمندی هایی که از من دیده شد باعث شد در بخش فروش فعالیت داشته و این ۶ سال را با کارکنان هم مسیر به سمت جلو حرکت کنیم.

۳ چه تجربه‌هایی درحوزه فعالیت خود داشته‌اید که برایتان به یادماندنی بوده است؟

مهمترین تجربه ای که ما داریم در زمینه مارکتینگ و ارتباط با مشتری این است که میتوانیم بگوییم با افتخار نزدیک به ۱۰۰۰۰۰ دانشجو و مشتری داشته ایم که تمام دوران ۷ سال تحصیل پزشکی را هم قدم و همراه با هم به جلوحرکت کردیم و در هر مقطعی از تحصیل دانشجویان با خدماتی که داده ایم باعث شده ایم که در عین رفاقت و به عنوان یک پشتیبان روی ما حساب باز کنندو شاید زیباترین تجربه کاری که در این ۶ سال داشته ایم گذشتن از دوران کرونا بود که خیلی از کسب و کار ها روبه افول و مرگ رفتند ولی با تلاش و استراتژی هایی که توانستیم بچینیم پایدار ماندیم و از بحران گذشتیم ودر حال حاظر هم در حال گسترش و توسعه هستیم و خدمات خود را به روز میکنیم.

۴ آیا استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغاتی ما به تحقق هدف‌های فروش کمک کرده است؟

قطعا یکی از دلایل پیشرفت ما و داشتن مسیر پر رنگ و زیبای ما این بوده که برای هر فعالیت سعی کردیم به جزئیات ریز دقت کنیم طرح بچینیم استراتژی تعریف کنیم و مسیر فروش و دیجیتال مارکتینگ را در یک راستا به سمت جلو ببریم وهدف های خود را  تک به تک به ثمر برسانیم .

۵ تیم کاری شما چگونه تیمی هستند؟آیا نیاز به ارتقاء مهارت‌ها و دانش تیم فروش وجود دارد؟

ما یک خانواده ایم دست به دست هم داده ایم . موفقیت ها و رسیدن به اهداف قطعا به تنهایی امکان پذیر نیست و ما با روحیه تیم سازی و همت و تلاش کارکنان بخش فروش توانستیم به اهداف خود دست پیدا کنیم و تیم فروش و مارکتیگ موسسه با تمام انگیزه و علاقه ای که دارند واقعا تلاش کردند که با هم این مسیررا روبه جلو حرکت کنند.

۶ اهداف و برنامه های آینده شما در حوزه فعالیتتون چی هست؟

همیشه و در همه حالت نیاز است که ما به سمت اموزش دیدن و به روز بودن و ایجاد شرایط بهتر جهت تسهیل یافتن کارها باشیم .هدف فقط فروختن نیست تیم فروش نیاز دارد که روز به روز با ابزار مارکتینگ و فروش بیشتر اشنا شود و خدمات رسانی خود را با تفکر خلاقانه راحت تر روبه جلو ببرد و الزام این کار این است که همیشه به روز باشیم و این اتحاد و همبستگی همیشه پ‍ایدار باشد.

۷ آینده گروه پیشگامان رو چگونه می بینید؟

 خدا رو شکر امسال ما یک پ‍شرفت و تغییر اساسی که داشتیم این بود که خود را را تغییر دادیم از موسسه اموزشی دانش اموختگان تهران به ایران مدکلاب یعنی باشگاه پزشگان ایران تبدیل شده ایم که علاوه بر محصولات اموزشی بتوانیم خدمات و نیازهایی هر پزشک و دانشجوی پزشکی نیازدارد را تامین کنیم و خداروشکرفعلا هم تا اینجا خوب پیش رفته ایم و امیدواریم بتوانیم مسیر را درست برویم و بازار را گسترش داده و این توسعه را روز به روز بیشتر کنیم.

در پایان از زحمات و توجه هیئت مدیره و مدیرعامل محترم گروه کمال تشکر را دارم . من و همکارانم در گروه پیشگامان تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا گروه بتواند در مسیر اهداف خود قدم بردارد و امیدواریم که در این مسیر سربلند باشیم.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

ونچرز 44 310x165 - افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

پیشگامان ونچرز به‌طور رسمی دوره بین المللی Health MBA خود را در تاریخ ۳۱ خرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.