پیام تبریک مدیرعامل گروه پیشگامان به مناسبت روز جهانی معلولین

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان،دکتر محمدرضا زاهدی،مدیرعامل گروه پیشگامان طی پیامی روز جهانی معلولین را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است :

معلولیت باوجود ایجاد محدویت های خود در افراد ، هرگز نتوانست مانع بروز توانمندی ، خلاقیت ، ایستادگی ، شور و شعور و شیدایی ، همت والا و عزت نفس وافر در افراد دارای معلولیت گردد.

آن ها بارها و بارها با درخشش خود در میادین علمی ، فرهنگی ، ورزشی ، هنری به عموم نشان دادند ، تنها خواستن است که پیشرفت را معنا و تفسیر می کند و با صبر و بردباری ، تمرین و ممارست و تکیه بر داده های موجودو با عنایت ویژه حق که به یقین در وجود تمامشان ساری است ، میتوان بر قله های افتخار ایستاد و آیینه ای تمام نما از اقتدار ، قدرت و ایمان را به نمایش گذاشت .

به یقین این روز ، روز پاسداشت ارزش های انسانی ، بدون توجه به نواقص و محدویت های جسمانی است . چرا که خداوند انسان ها را بر اساس ایمان و ذات پاک انسانی ، دوست خواهد داشت و حضوری برتر و والاتر است که در ظهور قدرت لایزال الهی توانمندتر و شایسته تر گام بردارد.

بسیاری از افراد دارای معلولیت اثبات کردند ، با بالهای بسته و زخمی نیز می توان تا فراز ابرها پرگشودو اوج گرفت و نماد پیروزی و پرواز بود.

روز جهانی معلولین ، فرصتی است مغتنم ، تا همه با هم بکوشیم ، افکار و اذهان عمومی را جهت باور هر چه بیشتر این  عزیزان سوق دهیم و در زمینه تحقق هر چه بیشتر

” قانون حمایت از حقوق معلولان” بکوشیم .

اینجانب روز جهانی معلولین را به تمامی افراد دارای معلولیت تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون را برای همه آنان خواهانم .

محمدرضا زاهدی

مدیرعامل گروه پیشگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.