خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » روابط عمومی » پیام تبریک مدیرعامل پیشگامان در هشتمین سالروز تاسیس شرکت

پیام تبریک مدیرعامل پیشگامان در هشتمین سالروز تاسیس شرکت

همکاران ارجمند و گرانمایه ام در گروه پیشگامان

بیست و سوم دیماه هر سال تداعی‌کننده تلاش جمعی از جوانان خلاق و سخت کوش برای تأسیس یکی از شرکت های خوشنام صنعت چاپ و نشر است که با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود در جهت توسعه و رونق اقتصادی کشور گام برداشتند. این نهال کوچک اکنون به درختی ۸ ساله تبدیل شده و هر روز بالنده‌تر و پربارتر در مسیر رشد و اعتلا قرار گرفته است.

امروز در حالی هشتمین سالروز تأسیس”گروه پیشگامان” عزیزمان را پاس می داریم که این شرکت در یک سال اخیر به فضل الهی و به برکت همراهی و راهبری اعضای محترم هیئت مدیره و تلاش و همکاری بی وقفه مدیران و همکاران ارجمند، گام‌های بلند و مؤثری در حل مشکلات و پیشبرد امور شرکت برداشته و به نتایج و دستاوردهای ارزشمندی رسیده است که از آن جمله می توان به دستیابی به سهم حداکثری از بازار شرکت اشاره نمود.

تمام اهتمام و تلاش هیات مدیره محترم و تیم مدیریتی شرکت، ساماندهی امور، تقویت و تحکیم زیرساخت ها، بهبود عملکرد و برداشتن گام های بلندتر برای احیای نام شرکت و دستیابی به جایگاه واقعی است و بر این باوریم که تحقق این مهم جز با مشارکت، انسجام و همگرایی، همراهی و همدلی تک تک شما همکاران عزیز میسر نخواهد بود.

اکنون در هشتمین سالروز تاسیس گروه پیشگامان به همه همکاران ارزشمند و پرتلاش، سهامداران ارجمند و همه ذینفعان گرامی، مراتب قدردانی خود را از تلاش بی دریغ یکایک شما عزیزان ابراز داشته و امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم گام های موثرتری در تحقق برنامه ها، اهداف و ماموریت های شرکت برداریم.

سعادت، سلامت، دوام و کامیابی همه شما را از خداوند متعال خواستارم. باشد که به بلندای نام شریف میهن، روزگارانی درخشان همچون تاریخ زرنشان میهن برای گروه پیشگامان رقم بزنیم.

 

محمدرضا زاهدی

عضو هیات مدیره و مدیرعامل

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.