واحد بازرگانی بین المللی گروه پیشگامان شروع به کار کرد

واحد بازرگانی بین المللی گروه پیشگامان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان؛این گروه باتوجه به نیازخود به تامین مواد اولیه چاپ و نشر طی تصمیم هیئت مدیره پیشگامان این واحد شکل گرفت و با اخذ مجوز قانونی از وزارت بازرگانی و با عضویت در اتاق بازرگانی تهران شروع به فعالیت نمود.

دکترمحمدرضا زاهدی مدیرعامل گروه پیشگامان طی مصاحبه ای با روابط عمومی گروه به دلایل شکل گیری این واحد پرداختن و اذعان داشتند که یکی ازمهمترین عوامل موفقیت یک کسب و کار ایجاد زنجیره تامین مناسب برای نیازهای تولید خود است.

تامین مواد اولیه مورد نیازواحد تولید گروه پیشگامان بدون واسطه دلیل اصلی این کار بوده و نیز لازم به ذکر است ارتباط پیدا کردن با جوامع بین المللی باعث رشد نقدینگی در کسب و کار می شود همچنین ایشان در صحبت های خود مبنی برتامین نیازهای دیگر همکاران توسط این واحد اشاره کردند که از این پس ما می توانیم نیازهای مواد اولیه خود ودیگران را بدون واسطه از بازارهای بین المللی تامین نماییم.

این واحد میبایست باتوجه به نیازمواد اولیه گروه پیشگامان و همکاران  فرصت های خرید دربیرون مرزها را راشناسایی نموده و باتهیه این اقلام به روند تولید ملی کمک کند.

ما درگروه پیشگامان همواره درتلاش هستیم از امکانات ساخته شده توسط خود استفاده نمائیم و با نگاه استفاده دیگران از این امکانات برای کمک به کسب و کارها قدم برمیداریم .

این گروه باتوجه به دارا بودن مجوز واردات کالا متعهد است که تمامی سفارشات و نیازهای مشتریان را مستقیما وبدون واسطه ازکشورهای تولید کننده تامین ودراختیارمشتریان خود قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتربا ما تماس بگیرید.

روابط عمومی گروه پیشگامان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.