بنیاد 11 660x330 - همکاری بنیاد خیریه پیشگامان مهر و گروه جهادی دکتر غفار شفائی در منطقه کهگیلویه و بویر احمد

همکاری بنیاد خیریه پیشگامان مهر و گروه جهادی دکتر غفار شفائی در منطقه کهگیلویه و بویر احمد

بنیاد خیریه پیشگامان مهر با همکاری گروه جهادی دکتر غفار شفایی به بیماران دیابتی منطقه کهگیلویه و بویر احمد خدمات بهداشتی و پزشکی ارایه دادند.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان، بنیاد خیریه پیشگامان مهر با همکاری و هماهنگی گروه جهادی دکتر غفار شفایی فعالیت‌های خیریه‌ای را در حوزه‌ سلامت و رفاه اجتماعی منطقه انجام دادند.

مدیرعامل گروه پیشگامان، آقای محمدرضا زاهدی و هیئت مدیره محترم آقای صادق شفائی، از فعالیت داوطلبانه و خودجوش گروه جهادی دکتر غفارشفائی در کمک به مردم کهکیلویه بویر احمد و بخصوص افرادی که از بیماری دیابت رنج می برند، قدردانی نموده و برای ارائه کمک های مالی و خدمات بهداشتی و پزشکی به مردم این منطقه اعلام آمادگی کردند.

همچنین، آقای زاهدی از تمایل بنیاد خیریه پیشگامان مهر برای ایجاد تفاهم نامه ای با گروه جهادی آقای دکتر غفار شفائی خبردادند و ابراز امیدواری کردند که این همکاری بتواند تاثیر مثبتی  بر زندگی مردم منطقه محروم کهگیلویه و بویر احمد علی الخصوص بیماران دیابتی داشته باشد.

در پایان جلسه، گروه جهادی دکتر غفار شفائی از همکاری بنیاد خیریه پیشگامان مهر تشکر کرده و برای تداوم این همکاری ابراز امیدواری کردند.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

ونچرز 44 310x165 - افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

پیشگامان ونچرز به‌طور رسمی دوره بین المللی Health MBA خود را در تاریخ ۳۱ خرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.