خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » روابط عمومی » اهدا ۱۵ هزار جلد کتاب رایگان به دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی ورودی ۹۹

اهدا ۱۵ هزار جلد کتاب رایگان به دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی ورودی ۹۹

۱۵ هزار جلد، کتاب کمک درسی رایگان به تمامی دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی ورودی امسال به همه‌ی دانشگاه‌های کشور اختصاص یافته که به صورت هدیه به آدرس آنها ارسال می گردد.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان،شرایط ایجاد شده پس از شیوع پاندمی کرونا باعث شد تا کلاس های آموزشی به صورت مجازی تشکیل شده و همین موضوع زمینه ضعف علمی و آموزشی را در برخی موارد فراهم کرده است. این ضعف علمی به خصوص در رشته های پزشکی و دندانپزشکی علاوه بر ناتوانی پایه‌های تحصیلی دانشجویان در آینده زمینه‌ساز بروز مشکلاتی در حوزه درمان کشور ایجاد خواهد کرد.

مهندس محمدرضا زاهدی مدیرعامل گروه پیشگامان، با اشاره به دغدغه همیشگی مؤسسه خود مبنی بر آموزش برابر در سطح کشور اعلام کرد: همیشه براین موضوع بوده ایم تا به تمام دانشجویان در سطح کشور خدمات آموزشی برابری را اهدا کنیم از همین رو  از هر فرصتی برای انجام این مأموریت استفاده می‌کنیم .

دکتر صادق شفائی مدیرآموزش مؤسسه آموزشی دانش آموختگان تهران در رابطه با اختصاص ۱۵هزار جلد هدیه به دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی گفت: مؤسسه در نظر دارد تا با هدیه ۱۵ هزار جلد کتاب به دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی ورودی ۹۹ و ارسال رایگان آن زمینه جلوگیری از ایجاد ضعف علمی و تحصیلی در این دانشجویان برطرف کند.

دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی ورودی ۹۹ کلیه دانشگاه های کشور، بدون هیچگونه محدودیتی در دانشگاه یا رشته تحصیلی می توانند با مراجعه به سایت این موسسه به آدرس www.edutums.ir یا تماس با شماره ۰۲۱۶۶۴۰۶۱۷۰ – ۰۲۱۶۶۴۰۶۸۵۹ – ۰۲۱۶۶۴۰۸۱۳۵ – ۰۲۱۶۶۴۰۸۶۳۰ ضمن ثبت اطلاعات از هدیه رایگان خود استفاده نمایند.

لینک ثبت نام http://99.edutums.ir

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.