خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » اخبار گروه پیشگامان » گسترش مراکز فروش “موسسه آموزشی دانش آموختگان تهران” با افتتاح چهارمین نمایندگی در استان فارس

گسترش مراکز فروش “موسسه آموزشی دانش آموختگان تهران” با افتتاح چهارمین نمایندگی در استان فارس

به گزارش روابط عمومی موسسه پیشگامان، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش «موسسه آموزشی دانش آموختگان تهران» در شهر شیراز، با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد موسسه پیشگامان افتتاح شد.

محمدرضا زاهدی، مدیر عامل موسسه پیشگامان، در گفتگو با روابط عمومی این موسسه گفت: فروشگاه نور دانش شیراز، چهارمین نمایندگی رسمی «موسسه آموزشی دانش آموختگان تهران» است، که تا این لحظه به افتتاح رسیده است.

مدیر عامل موسسه پیشگامان خاطر نشان کرد: جهت سهولت دسترسی نمایندگان فروش به محصولات و همچنین خرید ساده‌تر دانشجویان و مشتریان محترم، به زودی دیگر نمایندگی‌های این موسسه آموزشی در شهرهای مختلف ایران افتتاح خواهد شد.

وی همچنین از توزیع مستقیم و بدون واسطه محصولات «موسسه آموزشی دانش آموختگان تهران» خبر داد و گفت: در تمام نمایندگی‌های این موسسه سیستم فروش به صورت آنلاین می‌‌باشد و آماده خدمات رسانی هرچه بهتر به نمایندگان و خریداران محترم است.

همچنین در این مراسم مدیر انفورماتیک «موسسه آموزشی دانش آموختگان تهران» گفت: راه اندازی بستر یکپارچه فروش و خدمات پس از فروش از مهمترین اهداف این واحد می‌باشد و در راستای این مهم تاکنون فروش نمایندگی‌ها و شعبات در سراسر کشور به صورت آنلاین است و تمامی فرآیندهای خرید محصولات برای نمایندگان فروش، به صورت برخط پایش و نظارت می‌شود.

شعبه فروش و خدمات پس از فروش شهر شیراز در مقابل بیمارستان شهید فقیهی و بانک سپه نبش کوچه ۴۳، ساختمان تارا, بلوار کریم خان زند واقع شده است.

شماره تماس فروشگاه نور دانش شیراز : ۳۲۳۵۴۲۱۳-۰۷۱

یک دیدگاه

  1. چاپ کتاب دیجیتال با بهترین کیفیت
    فقط با یک تماس با شماره ۶۶۴۰۹۸۶۵
    واتساب ۰۹۳۸۳۲۳۸۸۳۵
    http://chap.center

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.