258 660x330 - مدیرعامل گروه پیشگامان در برنامه اردیبهشت کتاب (رادیو سلامت)

مدیرعامل گروه پیشگامان در برنامه اردیبهشت کتاب (رادیو سلامت)

ما درکسب و کار معمولا به درآمد بیشترفکرمیکنیم ولی در  حوزه کارآفرینی سلامت به سمت بهبود فرایندها میرویم.

مدیرعامل گروه پیشگامان، دکترمحمدرضا زاهدی دریک مصاحبه در برنامه رادیو سلامت مصادیقی در زمینه کارافرینی درحوزه سلامت پرداختند.

مدیرعامل شرکت پیشگامان بیان کردند:کارافرینی سلامت شامل ۱۰ گروه بندی می باشد این گروه بندی ها از موارد تشخیصی تا پزشکی، مشاوره آنلاین، گردشگری سلامت وانواع ابزارآلات پزشکی تشکیل شده است که یکی ازمصادیق مشاوره آنلاین می باشد.

ایشان اضهارکرد:این روش روی پلتفرم های مختلف وجود دارند واین اجازه را به بیمارمی دهند تا بدون خارج شدن ازمنزل شرح حال مختصرخود را برای پزشک ارسال کنند.

محمدرضا زاهدی عنوان کرد:در این ۶ ماه گذشته با حضورهوش مصنوعی در صنعت سلامت شاهد پیشرفت های بسیاری بوده ایم هوش مصنوعی همانند یک دستیار برخط درکنار پزشکان فعالیت می کند.

این سیستم براساس فناوری ها و نواوری های نو به وجود آمده است و کارهای سنتی را دستخوش تغییرکرده است.قطعا این تغییر به سمت مثبت شدن جهت گیری خواهد شد.

ایشان همچنین افزودند:ما در بیزینس معمولا به درآمد بیشتر برای کارآفرینی فکر میکنیم ولی درحوزه کارآفرینی سلامت به سمت بهبود فرایندها می رویم. کارآفرینی سلامت به ما کمک میکند تا حداقل بیماران به جز درد بیماری درد دیگری نداشته باشند وفقط به بهبود خود فکر کنند .

در پایان مصاحبه،  دکترمحمدرضا زاهدی آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی اعضای جامعه را بیان کرد و تاکید کرد که گروه پیشگامان همواره به بهبود خدمات سلامت جامعه متعهد است.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

ونچرز 44 310x165 - افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

پیشگامان ونچرز به‌طور رسمی دوره بین المللی Health MBA خود را در تاریخ ۳۱ خرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.