11001 660x330 - سیب سبز ۱۴۰۲ رونمایی شد

سیب سبز ۱۴۰۲ رونمایی شد

 

رونمایی سیب سبز 022 1 scaled - سیب سبز ۱۴۰۲ رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان؛ جشن رونمایی از سیب سبز ۱۴۰۲ در روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه مصادف با روز معلم برگزار گردید. در این مراسم ابتدا دکتر محمد رضا زاهدی مدیریت محترم عامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان؛ ضمن تبریک روز معلم از زحمات همه دست اندکاران تهیه و تولید سیب سبز ۰۲ تقدیر و تشکر به عمل آورده و بیان داشتند وعده دیدار ما با تمام دانشجویان در نمایشگاه کتاب امسال خواهد بود.

ایشان در ادامه از تحولات ایجاد شده توسط کتب سیب سبز در مسیر یادگیری دانشجویان مقطع علوم پایه پزشکی گفته و آن را پل ارتباطی با دانشجویان دانسته و بیان داشتند: تالیف کتاب‌های سیب سبز در سبک درس خواندن دانشجویان پزشکی تغییر ایجاد کرد و این اتفاق مرهون زحمات یک تیم با‌انگیزه، پرنشاط، خلاق و جوان است و کار کردن با نیروی خلاق جوان همیشه برای ما یک دغدغه بوده‌ که استفاده از نیروی جوان می تواند در کنار ایجاد چالش باعث شکوفایی در سیستم و یک فرصت هم باشد.

دکتر زاهدی در ادامه با اشاره به اهمیت کارآفرینی در حوزه سلامت و آموزش کسب و کار بیان داشتند: امروز، آموزش کسب و کار و کارآفرینی، نیاز اصلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان پزشکی می‌باشد که به حول قوه الهی، گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان در این عرصه برنامه‌ریزی هدفمند داشته‌است.

در ادامه دکتر صادق شفائی مدیر محترم آموزش موسسه آموزشی دانش‌آموختگان تهران؛ ضمن تبریک روز معلم و ابراز خرسندی از حضور دانشجویان در این جشن و هم‌چنین تشکر از زحمات دکتر حسین فرجی مدیر تدوین سیب سبز ۰۲، گروه ویراستاران و مولفین به نحوه فعالیت و ثمر نشستن سیب سبز اشاره نمودند.

در این مراسم مدیر تدوین و مولفین کتب سیب سبز ۰۲ به بیان ویژگی‌های کلی و جزئی سیب سبز امسال پرداخته و آن را مجموعه‌ای مفید و مکفی برای دانشجویان علوم ‌پایه عنوان نمودند.

در انتهای مراسم از تمبر اختصاصی سیب سبز ۱۴۰۲ نیز رونمایی گردید.

درباره‌ی محمد رازه

همچنین ببینید

گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان همچون سال‌های گذشته در این دوره از نمایشگاه کتاب حضور فعالی داشت. یکی از تفاوت‌های حضور گروه پیشگامان نسبت به سال‌های گذشته اولین حضور نشر پیشگامان در کنار نشر طبیبانه در نمایشگاه بود. اولین حضور نشر پیشگامان در نمایشگاه در کنار یازدهمین سالگرد تاسیس گروه پیشگامان تجربه متفاوتی را در نمایشگاه امسال رقم زد.

گروه پیشگامان در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران

سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.