11121 660x330 - سیب سبز ۱۴۰۱ با حضور جمعی از مولفان، دانشجویان و اساتید دانشگاه رونمایی گردید.

سیب سبز ۱۴۰۱ با حضور جمعی از مولفان، دانشجویان و اساتید دانشگاه رونمایی گردید.

11121 scaled - سیب سبز ۱۴۰۱ با حضور جمعی از مولفان، دانشجویان و اساتید دانشگاه رونمایی گردید.

سیب سبز ۱۴۰۱ با حضور جمعی از مولفان، دانشجویان و اساتید دانشگاه رونمایی گردید.
به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان؛ جشن رونمایی از سیب سبز ۱۴۰۱ در روز یک‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه در محل سالن همایش‌های رازی دانشکده داروسازی دانشگاه تهران، با حضور جمعی از مولفان، دانشجویان و اساتید دانشگاه برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم “دکتر محمدرضا زاهدی” مدیریت محترم عامل گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان؛ با اشاره به فعالیت یک سال گذشته مولفین سیب سبز ۱۴۰۱، از زحمات این عزیزان قدردانی نموده و خاطرنشان کردند: محبوبیت کتاب‌های سیب سبز در بین دانشجویان پزشکی مرهون زحمات یک تیم با‌انگیزه، پرنشاط، خلاق و جوان بوده‌ است.
ایشان با توجه به گسترش جمعیت مولفین مجموعه سیب سبز بیان نمودند: کار کردن با نیروی خلاق جوان همیشه برای ما دغدغه و رویکرد اصلی بوده‌است و امروز مفتخر به آن هستیم که بیش از ۲۰۰ جوان نخبه علمی در خانواده سیب‌ سبز فعالیت داشته‌ا‌ند.
دکتر زاهدی در ادامه با اشاره به اهمیت کارآفرینی در حوزه سلامت و آموزش کسب و کار بیان داشتند: امروز، آموزش کسب و کار و کارآفرینی، نیاز اصلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان پزشکی می‌باشد که به حول قوه الهی، گروه سرمایه‌گذاری پیشگامان در این عرصه برنامه‌ریزی هدفمند داشته‌است.
در ادامه این مراسم “دکتر صادق شفائی” مدیر محترم آموزش موسسه آموزشی دانش‌آموختگان تهران؛ ضمن ابراز خرسندی از حضور دانشجویان در این جشن، به ویژگی‌های مجموعه سیب‌سبز۱۴۰۱ اشاره نموده و آن را مجموعه‌ای مفید و مکفی برای دانشجویان علوم‌پایه عنوان نمودند.
در ادامه از تمبر اختصاصی ومجموعه سیب سبز ۱۴۰۱، رونمایی و از مولفین آن تقدیر و تشکر به عمل آمد.
حسن ختام این جشن، استند آپ کمدی “علی فریادی” با موضوع مجموعه سیب سبز بود که با استقبال مهمانان روبه رو شد و چهره آنان را به لبخند مزین نمود.

درباره‌ی محمد رازه

محمد رازه

همچنین ببینید

1 310x165 - نخستین همایش ملی «حقوق و رسانه»، با عنوان اختصاصی «حقوق مخاطب و رسانه» برگزار گردید.

نخستین همایش ملی «حقوق و رسانه»، با عنوان اختصاصی «حقوق مخاطب و رسانه» برگزار گردید.

نخستین همایش ملی «حقوق و رسانه»، با عنوان اختصاصی «حقوق مخاطب و رسانه» برگزار گردید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.