خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » اخبار گروه پیشگامان » دیدار صمیمانه هیئت مدیره گروه پیشگامان با استاد دکتر مسلم بهادری

دیدار صمیمانه هیئت مدیره گروه پیشگامان با استاد دکتر مسلم بهادری

دیدار صمیمانه با استاد دکتر مسلم بهادری پزشک پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی به جهت تبریک روز پزشک توسط هیئت‌مدیره گروه پیشگامان برگزار شد.

دکتر مسلم بهادری متولد ۱۳۰۵ خورشیدی دانش‌آموخته رشته پزشکی پاتولوژی از دانشگاه تهران – ۱۳۳۳ خورشیدی و فوق تخصص پاتولوژی قلب و ریه از دانشگاه ویلز کاردیف انگلیس – ۱۳۳۸ .

  • استاد دکتر بهادری، پزشک پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی تهران هم اکنون استاد ممتاز دانشگاه تهران و ریاست دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران را برعهده دارد.

برای اشاره به بخشی از سمت های ایشان در حال حاضر می توان به :

  • استاد ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • رئیس افتخاری آزمایشگاه آسیب شناسی مرکزی ایران
  • استاد مدعو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
  • رئیس گروه علوم بنیادین (پایه) فرهنگستان علوم پزشکی نام برد .

هیئت مدیره گروه پیشگامان با حضور در دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران به تبریک و تقدیر از این استاد فرزانه و پیشکسوت جهت روز پزشک پرداختند.

در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از دستاوردهای علمی استاد دکتر بهادری طی این سالها  به همکاری و تنظیم تفاهم نامه گروه پیشگامان با بنیاد علمی فرهنگی دکتر بهادری نیز اشاره شد .

در جهت حمایت از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران و پشتیبانی و یاری بخشیدن به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی، انجمنی تحت عنوان بنیاد علمی فرهنگی دکتر بهادری پایه گذاری و تأسیس شد.

این بنیاد با هدف معرفی بزرگان جامعه پزشکی، الگوسازی برای دانشجویان جدید، ترویج اخلاق و تعهد حرفه ‌ای و جلب مشارکت فارغ التحصیلان پزشکی در توسعه کمی و کیفی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز به کار کرده است که از عمده فعالیت های این بنیاد می‌توان به کمک به نیازهای اولیه دانشجویان جوان و بی بضاعت اشاره کرد.

در پایان این دیدار استاد بهادری ضمن اعطای بج سینه مزین شده به آرم دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان از حضور هیئت‌مدیره تشکر کرده و در ادامه آرزوی همکاری مداوم و اثر بخشی را با گروه پیشگامان داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.