خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » اخبار گروه پیشگامان » جلسه همکاری گروه پیشگامان با سایت حجرک

جلسه همکاری گروه پیشگامان با سایت حجرک

گروه پیشگامان در مسیر ارائه توانمندی‌های خود همچنان در حال برگزاری جلسات با محوریت عرضه توانمندی های خود می باشد.

از همین رو جلسه ای تحت عنوان در اختیار قرار دادن توانایی‌های مجموعه پیشگامان با حضور مدیرعامل این مجموعه و نماینده سایت حجرک، فعال در زمنیه تأمین کننده محصولات بهداشتی و خوراکی برگزار گردید.

محمدرضا زاهدی مدیرعامل گروه پیشگامان ضمن اشاره به شرایط اقتصادی موجود در جامعه  و عدم حمایت دولت از کارآفرینان به همکاری و پشتیبانی کسب وکارها به یکدیگر پرداخت و گفت: با شیوع ویروس کرونا و از بین رفتن بسیاری از کسب وکارها  هر روز شاهد تنگ‌تر شدن عرصه برای کارآفرینان هستیم. عدم حمایت دولت در این شرایط  نه تنها وضعیت کاری کسب و کارهای کوچک و بزرگ را تحت تأثیر قرار داده است بلکه در نهایت به اقتصاد کشور نیز ضربه مهلکی خواهد زد.

مدیرعامل گروه پیشگامان هدف از ارائه توانمندی‌های شرکت خود را حمایت به کسب و کارهای دیگر دانست و افزود: شاید وضعیت کنونی عرصه فعالیت را تنگ کرده باشد اما تلاش مجموعه ما سرپا نگه داشتن حرفه های مختلف است.

آقای برق افشان نماینده سایت حجرک، فعال در زمینه تأمین کنندگی محصولات بهداشتی و خوراکی ضمن خوشحالی از شرکت در جلسه بررسی تفاهم‌نامه همکاری با گروه پیشگامان گفت: سایت حجرک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با فعالیت در حوزه تامین محصولات خوراکی و بهداشتی آغاز کرده و امروز با وجود محدودیت هایی که برای هر کسب و کاری ایجاد شده است تمام تلاش خود را می‌کند تا همچنان در خدمت رسانی به مشتریان همچون گذشته فعال باشد.

وی با اشاره به اینکه گروه پیشگامان سابقه درخشانی در حوزه توزیع و پخش دارد افزود: باتوجه به نوع فعالیت سایت حجرک همواره نیاز مبرم به توزیع و پخش در مجموعه حجرک احساس می‌شود که ازین رو طبق تفاهماتی که با این مجموعه در حال انجام است، صحبت های اولیه مبنی بر واگذاری این بخش به گروه پیشگامان صورت گرفته است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.