بازدید دانشجویان مرکز علمی کاربردی

کیفیت 2 1024x512 - بازدید دانشجویان مرکز علمی کاربردی

بازدید دانشجویان مرکز علمی کاربردی انفورماتیک ایران از گروه پیشگامان

به گزارش روابط عمومی گروه سرمایه گذاری پیشگامان گروهی از دانشجویان رشته کسب و کار اینترنتی با هماهنگی قبلی از گروه پیشگامان دیدن کردند.

در بازدید دانشجویان از شرکت پیشگامان، دکتر محمدرضا زاهدی در بین دانشجویان حضور یافت و به درخواست دانشجویان اقدام به بیان تجربیات کسب و کاری خود نمود.

در این گفتگوی دوستانه، ایشان به بیان نقطه نظرات خود در مورد رشته کسب و کار پرداختند ودر ادامه به این نکته اشاره کردند که یادگیری و تحصیل در کنار کارکردن معنی پیدا می کند و نیز اضافه نمودند که یادگیری ، بکارگیری و اندازه گیری رمز موفقیت ما در گروه پیشگامان می باشد.ما در گروه سرمایه گذاری پیشگامان همواره در حال حمایت از ایجاد کسب و کارهای جدید در حوزه سلامت می باشیم.

شایان ذکر است آقای دکتر زاهدی در مقطع کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل نموده و از این دانشگاه مدرک خود را دریافت کرده است و همین نکته برای حاضران مورد تعجب قرار گرفت.

در ادامه این  دیدار ایشان  به بیان نکاتی در مورد چگونگی تاسیس گروه پیشگامان پرداخته و در مورد چگونگی ایجاد یک کسب و کار موفق نکاتی چند را به حاضران خاطر نشان کردند.

در پایان این دیدار ضمن بازدید دانشجویان از واحدهای مختلف گروه پیشگامان عکسی به یادگار در گروه پیشگامان با جمع دانشجویان انداخته شد.

در ضمن در پایان این دیدار از زحمات جناب آقای عباسی و سرکار خانم کاوه جهت هماهنگی این بازدید نیز از حضور جناب آقای دکتر مرادی استاد محترم درس کاربینی این دانشگاه در این بازدید کمال تشکر و قدردانی به عمل آمد.

لازم به ذکر است گروه پیشگامان آماده همکاری با دانشگاه های علمی کاربردی برای ترتیب و هماهنگی برنامه بازدید از این گروه می باشد.جهت ارتباط با واحد روابط عمومی با شماره ۶۶۴۰۹۷۲۸ تماس حاصل فرمایید.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

جوان 3 310x165 - پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

پیام تبریک مدیرعامل گروه سرمایه گذاری پیشگامان به مناسبت روز جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.