خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » اخبار گروه پیشگامان » بازدید دانشجویان از خط تولید گروه چاپ و نشر پیشگامان

بازدید دانشجویان از خط تولید گروه چاپ و نشر پیشگامان

در راستای رونق اقتصادی و اعتلای فرهنگ آموزشی، گروه پیشگامان با داشتن زیر مجموعه های مرتبط در حوزه چاپ و نشر همواره پذیرای بازدید دانشجویان از خط تولید واحد چاپ خود می باشد.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان، محمدرضا زاهدی مدیر عامل گروه پیشگامان در حاشیه بازدید از خط تولید چاپ و نشر این مجموعه  در کنار دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی اشاره کرد: توجه به آموزش نکته ی حائز اهمیتی است که صاحبان کسب و کار با اعتنا به آن در بالا بردن سطح آموزشی یک جامعه  نقش مهمی را ایفا خواهندکرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه گروه پیشگامان در راستای پیشرفت و اعتلای فرهنگ آموزشی کشور تلاش میکند افزود: مجموعه پیشگامان استقبال خود را از حضور دانشجویان جهت تفهیم هر چه بهتر واحد درسی کاربینی اعلام  میدارد و پیرو توجه به تعالی آموزشی در کشور در نظر دارد تا برگزاری کارگاه های متناسب با حوزه چاپ – نشر و کارآفرینی سعی در شفاف سازی این مباحث به صورت علمی و عملی داشته باشد .

لازم به ذکر است، مؤسسه دانش‌آموختگان تهران، مجتمع طراحی و چاپ پیشگامان، انتشارات طبیبانه، انتشارات آریانگار و باشگاه کارآفرینی زیر مجموعه گروه پیشگامان است.