خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » اخبار گروه پیشگامان » اطلاعیه ثبت نام بیمه تکمیلی سال ۹۹

اطلاعیه ثبت نام بیمه تکمیلی سال ۹۹

گروه پیشگامان جهت رفاه حال پرسنل اقدام به ارائه خدمت بیمه درمان تکمیلی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان بنا به درخواست همکاران مبنی بر ثبت نام بیمه تکمیلی و استفاده از این خدمت،  اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرفته است که درصورت تمایل و به حد نصاب رسیدن افراد مبادرت به عقد قرارداد خواهد شد.

وحیده کلانتری مسئول روابط عمومی گروه پیشگامان با اشاره به حد نصاب رسیدن افراد جهت ثبت نام اظهار داشت: در صورت به حد نصاب رسیدن نفرات هر چه سریعتر اقدام به عقد قرارداد با شرکت ارائه دهنده بیمه خواهیم کرد.
وی در ادامه افزود: شرکت طرف قرارداد بیمه تکمیلی، بیمه ایران می باشد و قابل ذکر است در حال حاضر مبلغ پرداختی مشخص نبوده و بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان بابت هر نفر در ماه می باشد که در صورت عقد قرارداد مبلغ مشخص قابل پرداخت در هر ماه تعیین خواهد شد.  همچنین برای تمامی اشخاص (بیمه شده اصلی و غیر اصلی مانند همسر، فرزندان، پدر و مادر کارکنان خانم و آقا ) تا سن ۷۵ سال حق بیمه یکسان در نظر گرفته شده است.

* به اطلاع همکاران متقاضی می رساند با پر کردن فرم ضمیمه شده در ذیل حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱۱/۱۵ جهت ثبت نام اقدام کرده و یا در صورت کسب اطلاعات بیشتر به واحد روابط عمومی، خانم کلانتری مراجعه کرده و مبادرت به ثبت نام نمایید.

فرمت اکسل لیست اسامی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.