خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه » اخبار گروه پیشگامان » استقبال بی نظیر داوطلبان از کارگاه‌های “نفرولوژی” و “چشم” ویژه‌ی آمادگی آزمون دستیاری

استقبال بی نظیر داوطلبان از کارگاه‌های “نفرولوژی” و “چشم” ویژه‌ی آمادگی آزمون دستیاری

کارگاه‌های “نفرولوژی و چشم” هشتمین و نهمین کارگاه‌ آمادگی امتحان دستیاری به همت موسسه‌ی آموزشی دانش آموختگان تهران برای علاقه‌مندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه پیشگامان ، حضور بیش از ۱۲۰ نفر شرکت کننده در این کلاس‌ها استقبالی بی‌نظیر دربرگزاری دوره‌های امتحان پره انترنی و دستیاری برای اولین بار در ایران را رقم زد.

این کارگاه در قالب آموزش تئوری برنامه‌ریزی شده، با هدف آشنایی دانشجویان و داوطلبان آزمون دستیاری با مباحث امتحان دستیاری پزشکی و با هدف بررسی سوالات دروس “نفرولوژی و چشم” انجام پذیرفت.

اولین روز این کارگاه که با موضوع “نفرولوژی” در سالن فخاری دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، به دلیل استقبال بیش از حد ظرفیت باعث شد تا کارگاه “چشم” که قرار بود در همین سالن برگزار شود با جابجایی محل برگزاری و انتقال محل برگزاری به سالن اجتماعات دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران روبرو شود.

همچنین در حاشیه‌ی برگزاری کارگاه “چشم” دکتر «امید پیرحاجی» از تلاش‌های ارزنده و همکاری گروه پیشگامان تقدیر و تشکر کرد.

استقبال داوطلبان از شهرهای مختلف ایران و حضور در تهران از نکات جالب توجه این کارگاه بود.

در خاتمه‌ی این کارگاه دکتر امید پیرحاجی خبر از برگزاری هرچه سریع تر کارگاه‌های مرور سریع جهت آمادگی بهتر برای حضور در آزمون دستیاری را داد.

کارگاه‌های “نفرولوژی” و “چشم”، با حضور دانشجویان و داوطلبان دوره‌ی رزیدنتی، پنجشنبه ۱۴ و جمعه ۱۵ آذر در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.