6547896 660x330 - دیدار دکتر محمدرضا زاهدی مدیرعامل گروه پیشگامان با ریاست محترم دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دیدار دکتر محمدرضا زاهدی مدیرعامل گروه پیشگامان با ریاست محترم دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران

مدیرعامل گروه پیشگامان، آقای محمدرضا زاهدی، در یک جلسه مهم با آقای محمد حسن جوانبخت،ریاست دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره فعالیت‌های گروه پیشگامان به گفت و گو نشست. در این جلسه، آقای زاهدی و آقای جوانبخت به بحث و تبادل نظر درباره اهمیت تغذیه سالم و راهکارهایی برای بهبود آن پرداختند.

 آقای جوانبخت در جلسه به اهمیت آگاهی‌بخشی و آموزش در زمینه تغذیه‌ی سالم اشاره کرد این جلسه با هدف بحث و تبادل نظر درباره اهمیت تغذیه سالم و راهکارهایی برای بهبود آن برگزار شد.

در این جلسه، اقای زاهدی بیان کرد که گروه پیشگامان همواره به تحقیقات و نوآوری در زمینه تغذیه اهمیت می‌دهد و با همکاری با تیم متخصصان و تغذیه‌شناسان، سعی در ارائه خدمات و تأثیر مثبت بر سلامت جامعه دارد.

 وی بیان کرد که شرکت پیشگامان با همکاری تخصص های برجسته در زمینه تغذیه و بهداشت، به دنبال ارائه خدمات و تأثیر مثبت بر سلامت جامعه است. همچنین، از آمادگی شرکت برای همکاری بیشتر با تخصص های مرتبط و ارتقای فعالیت های تغذیه ای در جامعه نیز خبر داد.

در پایان جلسه، آقای جوانبخت از آقای زاهدی برای حضور و مشارکت در این جلسه تشکر کرد وآرزوی موفقیت و سلامتی برای  ایشان خواستار شد.

درباره‌ی محدثه محمدپور

همچنین ببینید

ونچرز 44 310x165 - افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

افتتاح اولین دوره بین المللی Health MBA پیشگامان ونچرز

پیشگامان ونچرز به‌طور رسمی دوره بین المللی Health MBA خود را در تاریخ ۳۱ خرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.